ŠVK sportininkai – Lietuvos kolegijų studentų futbolo varžybų B grupės nugalėtojai!

2022-11-21

Lapkričio 15 d. Šiaulių valstybinės kolegijos T. Kneižienės vardo sporto salėje vyko XXII Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių B grupės salės futbolo 5x5 varžybos.

Mūsų aukštosios mokyklos futbolininkai pusfinalyje nesunkiai rezultatu 14:5 įveikė Kauno technikos kolegiją, o finale po atkaklios kovos rezultatu 11:8 nugalėjo Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komandą.

Šiaulių valstybinė kolegija iškovojo I vietą ir teisę žaisti finalinėse A grupės varžybose. Antri liko Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos sportininkai, trečia – Kauno technikos kolegijos komanda.

Šiaulių valstybinei kolegijai atstovavo šie studentai: Arnas Giedrimas (GLV20), Faustas Traškevičius (KNZ20), Augustas Višinskas (OKR21), Deividas Feldmanas (KNZ21), Eimantas Janušauskas (ATE21), Agnius Jaraminas (KNZ21), Edvardas Murza (KNZ21), Laimonas Radzys (MT22), Jeronimas Norkus (KNZ22), Bernardas Lizdenis (ATE22), Denisas Balčenkov (AE22), Danielius Šemetas (ORK22) ir Daniel Campos (IV22).

Komandai vadovauja sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.