ŠVK komanda – tiksliųjų mokslų konkurso nugalėtoja

2021-04-15

Šiaulių valstybinės kolegijos studentų komanda ir vėl iškovojo pirmąją vietą tarptautiniame tiksliųjų mokslų konkurse „Sužinok-Apskaičiuok-Įsimink 2021“.

Balandžio 15 d. nuotoliniu būdu vyko Klaipėdos valstybinės kolegijos organizuotas penktasis tarptautinis matematikos ir fizikos uždavinių sprendimo konkursas. Jame dalyvavo studentų komandos iš įvairių Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų.

Šiaulių valstybinei kolegijai šiame konkurse atstovavo inžinerijos ir informatikos mokslų pirmo kurso studentai Rūta Plačinskaitė (IST20), Evaldas Bartašius (IST20), Aurelijus Staškus (AEI20) ir Džiljanas Benetis (AEI20).

Komanda pasirodė puikiai ir užėmė pirmą vietą! Antroji vieta atiteko Liepojos universitetui (Latvija), trečioji – Klaipėdos valstybinei kolegijai. Šiame konkurse Šiaulių valstybinė kolegija nugali jau antrus metus iš eilės.

Studentus sveikina ir jų laimėjimais labai džiaugiasi dėstytojai dr. A. Rimkevičienė, dr. I. Vaičiulytė ir A. Garbaliauskas.

Kol studentų komandos rungtyniavo spręsdamos sudėtingus uždavinius, dėstytojai su savo pristatymais dalyvavo tarptautiniame seminare ,,Šiuolaikinės paskaitos vadyba: patirtis ir perspektyvos“. Seminare pranešimus skaitė ir svečiai iš Škotijos bei Rusijos universitetų.

Po įtemptos ir atsakingos dienos ŠVK komandos dar laukia vertingos organizatorių dovanos.


Atgal