ŠVK futbolininkai pasipuošė bronzos medaliais

2018-12-04

Lapkričio 28 d. Kauno kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių salės futbolo 5x5 B grupės finalinės varžybos.

Į grupės finalą pateko Kauno technikos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Klaipėdos valstybinės ir Šiaulių valstybinės kolegijų komandos.

Mūsų kolegijos vaikinai užėmė trečiąją vietą ir pasidabino bronzos medaliais, komanda apdovanota žaidynių taure. Čempionais tapo Kauno technikos kolegijos futbolininkai, jie finale įveikė kitos Kauno kolegijos sportininkus.

Šiaulių valstybinės kolegijos komandoje žaidė Ernas Sereika (TLT17), Aivaras Rakašius (S17), Deividas Sakalčik (TLT17), Jonas Burkauskas (KNZ17), Edgaras Jasiūnas (TLT18), Dangirdas Rutkauskas (AD18) ir Mantas Bialaglovas (ITLT18).

Komandai vadovauja kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.