ŠVK dėstytojos vizitas Italijoje

2021-11-03

Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Verslo ir apskaitos katedros docentė dr. Žaneta Kavaliauskienė spalio 4–8 dienomis skaitė paskaitas LUM Jean Monnet universitete, Baryje (Italijoje).

Tai – Europos Komisijos organizuojamas dėstymo mainų programos „Erasmus+“ vizitas.

Puikiai bendraujantys anglų kalba universiteto dėstytojai ir doktorantūros studijų pakopos studentai, išsiskiriantys inovatyviais ekonomikos, vadybos, darnios plėtros požiūriais ir įgūdžiais, buvo susidomėję dėstytojos paskaitomis, inicijavo profesionalias mokslines diskusijas.

Administracija aktyviai domėjosi Lietuvos aktualijomis ir studentų galimybėmis atvykti studijuoti į Šiaulių valstybinę kolegiją.

Užmegzti  bendradarbiavimo ryšiai ir numatytos mokslinio kooperavimosi gairės su ekonomikos, vadybos, darnios plėtros ir inovacijų klausimais besidominčiais doc. dr. Domenico Morrone, dokt. Annunziata Tarulli ir kt.

Dėstytoja ne tik skaitė paskaitas apie prekės ženklų ambasadorių ir nuomonės formuotojų poveikį vartotojų sprendimui vartoti produktus, bet ir tobulino savo kompetencijas, bendravo su akademine bendruomene, įgijo vertingos edukacinės patirties, kurią pritaikys profesinėje veikloje.

 


Atgal