ŠVK dėstytojos sėmėsi patirties iš kolegų Vengrijoje

2022-11-21

Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Vadybos ir komunikacijos katedros dėstytojos dr. Ligita Šalkauskienė ir dr. Rasa Balvočiūtė lapkričio 7–11 dienomis lankėsi Vengrijoje – viešėjo John von Neumann universitete.

Kečkemėto mieste įsikūręs universitetas – vienas perspektyviausių regioninių universitetų Vengrijoje. Universitetas garsėja glaudžiu bendradarbiavimu su šalies ir tarptautinėmis pramonės įmonėmis, pavyzdžiui, Bonduelle, Mercedes ir kt.

Dėstytojos į aukštąją mokyklą vyko pagal „Erasmus+“ personalo mobilumo programą.

Vizito tikslas – paskaitų skaitymas, bendradarbiavimo galimybių aptarimas, dalinimasis gerąja patirtimi.

Universitete dėstytojos susitiko su Inžinerijos mokslų fakulteto profesoriumi Ákos Tóth, tarptautinės veiklos koordinatore Kristina Marton, dėstytojais. Aptartos bendradarbiavimo galimybės vykdant tarptautinius dėstytojų ir studentų mainus pagal programą „Erasmus+“. Su fakulteto bendruomene kalbėtasi ir apie bendrų tyrimų įgyvendinimą.

Dėstytojos ne tik skaitė paskaitas pirmo, antro ir trečio kurso logistikos programos studentams, bet taip pat pristatė Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomas studijų programas ir studijų galimybes Lietuvoje.

Vizito metu pasidalinta studijų ir praktikų organizavimo patirtimi, kalbėta apie studentų verslumo ir lyderystės gebėjimų stiprinimą. Suplanuotas profesoriaus Ákos Tóth vizitas į Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Vadybos ir komunikacijos katedrą skaityti paskaitų Gamybos ir logistikos vadybos bei Įmonių ir įstaigų vadybos programų studentams.


Atgal