ŠVK dėstytojos dalyvavo tarptautinėje savaitėje Portugalijoje

2023-05-23

Balandžio 30 – gegužės 5 dienomis Šiaulių valstybinės kolegijos Socialinio darbo katedros lektorės Aristida Čepienė ir Laima Milkintaitė pagal programą „Erasmus+“ vyko į Portalegrės politechnikos instituto organizuotą tarptautinę savaitę, taip pat buvo numatytas ir dėstymo vizitas.

Tarptautinėje savaitėje dalyvavo atstovų iš skirtingų Lenkijos, Moldovos, Rumunijos, Ispanijos, Turkijos aukštojo mokslo institucijų.

Dėstytojos Socialinio darbo studijų programos pirmo kurso studentams skaitė paskaitas ir vedė praktinius užsiėmimus apie komunikaciją profesinėje veikloje, pristatė Lietuvą ir Šiaulių valstybinę kolegiją.

Tarptautinės savaitės metu buvo organizuojami įvairūs renginiai: vyko dalyvaujančių institucijų prisistatymai, keistasi gerąja patirtimi, organizuotos ekskursijos po studentų miestelį. Tarptautinių pietų metu buvo galima susipažinti su skirtingų skonių pasauliu ir atrasti dar neragautų stebuklų. Svečiams suteikta galimybė apsilankyti viduramžių Marvão kaime, susipažinti su kultūra ir portugalų kalba.

Tarptautinės savaitės renginius organizavo „Erasmus+“ koordinatorė Maria Elisabete Mendes, Jose Polanais ir Paula Sofia Ramos.

Savaitė buvo gana įtempta, tačiau dėstytojos džiaugiasi naujomis pažintimis, išplėstomis profesinėmis ir turtingesnėmis istorinėmis, kultūrinėmis žiniomis.


Atgal