ŠVK atstovės džiaugiasi turiningu dėstymo vizitu Kosove

2022-06-23

Gegužės 31 – birželio 7 dienomis Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Biomedicinos mokslų dėstytojos doc. dr. Vitalija Gerikienė ir lektorė Vilija Vaikasienė pagal mainų programą „Erasmus+“ lankėsi Prištinos AAB koledže Kosove. 

Vizito tikslas – paskaitų dėstymas, partnerystės galimybių plėtros aptarimas, pasidalijimas gerąja studijų vykdymo patirtimi.

Vizito metu su koledžo prorektore prof. dr. Venera Llunji ir su Slaugos fakulteto dekanu prof. Idriz Sopjani buvo diskutuota apie aukštųjų mokyklų išorinį vertinimą, aukštojo mokslo sistemą Kosove, susipažinta su slaugos studijų programos baze, koledžo struktūra, erdvėmis, skirtomis studentams ir dėstytojams. 

Džiugu, kad Prištinos koledžo studentai buvo aktyvūs, domėjosi slaugos studijomis Lietuvoje, mūsų kolegijoje, galimybėmis atvykti studijuoti ar atlikti praktikos, nuoširdžiai dalijosi žiniomis ir patirtimis. 

Koledžo atstovai buvo pakviesti atvykti į Šiaulius. Aptartas vizitas į Šiaulių valstybinę kolegiją.

Dėstytojos aplankė  žymiąsias Prištinos vietas: Nacionalinę biblioteką, Šv. Teresės katedrą – iš jos varpinės bokšto stebėjo Prištinos miesto vaizdus. Taip pat aplankyti Šv. Teresės, B. Clintono, NEWBORN, karo didvyrių paminklai, mečetės, etnografinis muziejus, nacionalinis baleto teatras, kuriame stebėta spektaklio premjera. Sekmadienį aplankytas Skopje miestas Makedonijoje, kuris nutolęs nuo Prištinos apie 80 km. 


Atgal