ŠVK atstovai „Karjeros ir kontaktų klube“

2017-11-24

Lapkričio 23 d. „Akropolis“ kelioms valandoms virto darbo birža. Antrus metus iš eilės organizuotame „Karjeros ir kontaktų klube“ ieškantieji darbo turėjo galimybę neformalioje aplinkoje susitikti su potencialiais darbdaviais. Konferencijoje pristatyti net 2 Šiaulių valstybinės kolegijos atstovų pranešimai.

Pirmojoje renginio dalyje – konferencijoje „Konstantos ir pokyčiai personalo valdyme: nuo besikeičiančių įstatymų iki dirbtinio intelekto“ – klausytojų dėmesio susilaukusį pranešimą „Šiaulių valstybinė kolegija ir organizacijos: kaip atrasti vieniems kitus“ pristatė Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Onutė Raščiuvienė.

Teigiamai buvo įvertintas ir studentų pasisakymas „ONLINE jaunimo žinia darbdaviams“. Organizacijos komunikacijos studentės Kristina ir Justina kartu su Autotransporto elektronikos trečio kurso studentu Benediktu pasakojo apie studentų lūkesčius darbo vietoje, požiūrį, kurio jie tikisi darbovietėje, pasidalijo patirtimi, kokie buvo pirmieji žingsniai darbo rinkoje. Konferencijoje taip pat buvo kalbama apie naujausias tendencijas ir pokyčius personalo srityje.

Antroji renginio dalis vyko antrajame „Akropolio“ aukšte. Ieškantys darbo galėjo tiesiogiai pabendrauti su regiono verslo atstovais, o Kolegijos studentai susidomėjusiems pristatė mūsų aukštojoje mokykloje vykdomas studijų programas. Ieškantiems darbo tai buvo puiki galimybė neformalioje aplinkoje pabendrauti su įmonių vadovais, personalo specialistais, sužinoti, kokios specialybės yra labiausiai pageidaujamos mieste ir regione. Darbdaviai naudojosi proga susirasti naujų darbuotojų ar praktikantų, sužinoti, ko pageidauja dirbti norintys vaikinai ir merginos.


Atgal