ŠVK alumnė: „Kolegija davė puikų startą“

2021-12-08

Kolegijos alumnė Neringa Ratkienė, pradėdama profesinę veiklą, turėjo tik didelį norą ir entuziazmą, o dabar kiekvieną dieną į darbą eina kaip į šventę.

Šiaulių valstybinės kolegijos alumnė ir kartu dabartinė šios aukštosios mokyklos studentė Neringa kadaise kolegiją rinkosi jau turėdama vieną išsilavinimą – baigusi kosmetikės specialybę, ji dirbo ir ėmė suprasti, kad žinių trūksta, domėjosi, kaip būtų galima tobulėti.

Kosmetologijos studijas pradėjusi valstybės nefinansuojamoje vietoje, Neringa po pusmečio perėjo į finansuojamą, mokslus baigė su pagyrimu. Noras turėti dar daugiau kompetencijų ir galimybių paskatino dar kartą stoti į tą pačią kolegiją. Dabar Neringa yra Bendrosios praktikos slaugos programos baigiamojo kurso studentė.

Nuosavame name įsirengusi grožio saloną, ŠVK alumnė sėkmingai plėtoja savo veiklą. Darbe ją džiugina galimybė padėti žmonėms, padaryti juos laimingus. Nuoširdus kvalifikuotos kosmetologės darbas, pastangos jį atlikti kuo geriau nelieka be atsako – žmonės specialistę rekomenduoja vieni kitiems.

Neringa sulaukė ir kitokio įvertinimo. Jai buvo įteiktas Šiaulių rajono mero apdovanojimas už sukurtas darbo vietas.

Kosmetologė patenkinta tuo, ką daro, džiaugiasi, kad nereikia galvoti, kaip sulaukti kitos algos. Darbai nesustoja – Neringa baigia sukurti elektroninę kosmetikos gaminių parduotuvę.

Veiklos keičia veiklas, bet svarbiausia, kad pati Neringa pripažįsta, jog niekada nesigailėjo dėl savo pasirinkimo, nes Šiaulių valstybinė kolegija jai davė puikų startą.


Atgal