Švenčių išvakarėse – S.V.A.K.O. 2017 apdovanojimai

2017-12-20

Gruodžio 19 dieną koncertų salėje „Saulė“ vykusioje popietėje „Šilti akordai“ pasveikinti daugiausia 2017 metais nuveikę Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenės nariai.

Pasirengimas geriausiųjų pagerbimo šventei prasidėjo jau anksčiau: Studentų atstovybė ir abu fakultetai siūlė savo atstovus studentų ir dėstytojų kategorijoms, buvo galima susipažinti su kandidatų pasiekimais ir už verčiausius balsuoti internetu.

Į S.V.A.K.O. 2017 nugalėtojų pagerbimą susirinkusi artipilnė „Saulės“ koncertų salė šventiškai nusiteikusių ir pasipuošusių Šiaulių valstybinės kolegijos studentų ir darbuotojų išklausė šiltų sveikinimo žodžių. Kolegijos direktorė daktarė Natalija Šedžiuvienė pasidžiaugė metų pasiekimais, gausiu absolventų būriu ir pirmakursiais, kurie savo karjeros pradžiai pasirinko Šiaulių valstybinę kolegiją. Kolegijos tarybos pirmininkas, Šiaulių verslo inkubatoriaus direktorius Feliksas Alius Valys ir Šiaulių miesto vicemeras Domas Griškevičius linkėjo visai aukštosios mokyklos bendruomenei gerų 2018-ųjų metų. Vicemeras pabrėžė, kad 2017 m. Šiaulių valstybinė kolegija išskirtinai aktyviai dalyvavo miesto gyvenime, buvo matoma dėl inovatyvių veiklų, padarė tai, ko iki šiol Šiauliuose dar niekas nebuvo padaręs. 

Kandidatus į nominacijas vardijo renginį vedusios Organizacijos komunikacijos studijų programos studentės Justina ir Kristina, nugalėtojus skelbė Kolegijos tarybos pirmininkas Feliksas Alius Valys, o menines kompozicijas nugalėtojams teikė vicemeras Domas Griškevičius.

METŲ PROVERŽIO apdovanojimą studentų kategorijoje gavo visa Multimedijos technologijų programos antro kurso studentų grupė, veržliausia dėstytoja išrinkta Elektros inžinerijos katedros docentė daktarė Ingrida Vaičiulytė. Bendrosios praktikos slaugos programos paskutinio kurso studentė Karolina Matelionytė išrinkta iniciatyviausia 2017 metų Šiaulių valstybinės kolegijos studente. METŲ INICIATYVOS apdovanojimą dėstytojų kategorijoje pasidalijo du Transporto inžinerijos katedros lektoriai – Ramūnas Ignatavičius ir Tomas Kalinauskis. METŲ PROTAS studentų kategorijoje buvo renkamas iš dviejų kandidatų, nugalėtojo vardu džiaugėsi Informacinių sistemų technologijos programos antrakursis Povilas Frišmantas, o tokį patį apdovanojimą dėstytojų kategorijoje gavo Vadybos ir komunikacijos katedros lektorius, Mokslo skyriaus vedėjas daktaras Nedas Jurgaitis. METŲ TARPTAUTINĖS SĖKMĖS apdovanojimai atiteko Organizacijos komunikacijos programos trečio kurso studentei Loretai Rubytei ir Socialinio darbo katedros vedėjai, lektorei daktarei Linai Garšvei. Geriausiųjų apdovanojimo ceremonijos kulminacija – METŲ ŽVAIGŽDĖS apdovanojimas. Studentų kategorijoje jis skirtas Organizacijos komunikacijos programos antrakursei Rugilei Strikoriūtei, METŲ ŽVAIGŽDĖ tarp dėstytojų – Reabilitacijos katedros lektorė Lina Gineitytė.

Gausūs salės plojimai ir nuoširdus visų laureatų džiaugsmas perdavė renginyje vyravusią šiltą bendruomeniškumo atmosferą. Apdovanojimų pabaigoje buvo konstatuota: nors šį kartą apdovanota dešimt daugiausia pasiekusių studentų ir dėstytojų, tikrai šaunūs yra visi – ir studentai, ir dėstytojai, ir kiti darbuotojai.

Po pagerbimo ceremonijos šventės dalyviams savo koncertą ir šiltas emocijas dovanojo atlikėjas Martynas Kavaliauskas.


Atgal