Sveikatos priežiūros fakultete paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

2019-12-10

Jaukiai, šiltai, šventiškai... Su muzika ir gražiausiais palinkėjimais – taip šiemet Sveikatos priežiūros fakultete studentai pakvietė paminėti neįgaliesiems skirtą dieną ir simboliškai pradėti šventinį laikotarpį.

Gruodžio 3 d. vykusiame renginyje „Popietė su šokiais, dainomis ir pokalbiais“ buvo galima pasigėrėti Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio savarankiško gyvenimo namų bendruomenės narių gamintomis kalėdinėmis dekoracijomis, įsigyti šventinių rankų darbo grožybių.

Renginys organizuotas kartu su Šiaulių globos namų dienos centru „Goda“ ir jų „Spalvų muzikos“ orkestru, kuris susirinkusiesiems dovanojo muzikinius kūrinius.

Renginį inicijavo Vytauto Didžiojo universiteto Verslo praktikų centro organizuotame projekte „Creative Lab“ dalyvavę studentai, kurie, dalyvaudami veiklose, diskutavo apie socialines problemas ir savo dėmesiu norėjo prisidėti prie neįgaliųjų integracijos į visuomenę.

Jaukioje popietėje skambėjo S. Sondeckio gimnazijos moksleivio Nojaus Rimkaus akordeonu atliekami kūriniai, renginio kulminacija tapo šokių pamoka, kurią vedė „Godos“ atstovai – visi, susirinkę į renginį, įsiliejo į bendrą šokėjų būrį.

Bendrystės pojūtis ir neformalus bendravimas dovanojo visiems puikių emocijų. Svarbiausia, žinoma, laikas kartu... Renginio pabaigoje organizatoriai kvietė pasivaišinti užkandžiais, atsigerti kavos ir vienas kitam dovanoti dar šiek tiek dėmesio.


Atgal