Sveikatos priežiūros fakultete įteikti diplomai

2019-02-11

Vasario 8 dieną Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete diplomai įteikti beveik penkioms dešimtims Bendrosios praktikos slaugos studijų programos absolventų.

Prasidėjus paskutiniam žiemos mėnesiui, Sveikatos priežiūros fakultete buvo įteikti 47 diplomai, patvirtinantys profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Šiaulių valstybinė kolegija atsisveikino su dar viena bendrosios praktikos slaugytojų laida.

Iškilmingoje diplomų įteikimo ceremonijoje kalbėjusi aukštosios mokyklos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė pasveikino absolventus, įveikusius 3,5 metų trukusias studijas, palinkėjo jiems sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime, padėkojo vakarykščių studentų šeimoms ir artimiesiems už pagalbą ir palaikymą per visą studijų laikotarpį. Kaip pabrėžė direktorė, absolventai  nuo šios dienos tampa Šiaulių valstybinės kolegijos ambasadoriais.

Šiemetinius Bendrosios praktikos slaugos programos absolventus sveikino fakulteto prodekanė Laima Leščinskienė, Biomedicinos mokslų katedros vedėja Aleksandra Sakalauskienė ir grupės kuratorė doc. dr. Vitalija Gerikienė. Visuose sveikinimo žodžiuose skambėjo linkėjimai sėkmingai kurti profesinę karjerą, mylėti žmones, nes tik taip galima sulaukti ir tokio paties atsako iš jų. Buvo pabrėžta, kad bendrosios praktikos slaugytojai dirba ypatingą darbą – jie turi galios padaryti žmones laimingus. Studentų atstovybės narės, sveikinusios visus, kurie gavo diplomus, taip pat pasidžiaugė kantraus Bendrosios praktikos slaugos grupės 3,5 metų darbo rezultatu – išsvajotaisiais profesinio bakalauro diplomais. Absolventų vardu kalbėjusi jų seniūnė Monika Martinaitytė padėkojo Šiaulių valstybinei kolegijai ir Sveikatos priežiūros fakultetui. Išskirtinė padėka buvo skirta grupės kuratorei. Doc. dr. Vitalija Gerikienė, kaip pabrėžė seniūnė, per studijų metus tapo antra visos grupės studentų mama, padėjo surasti atsakymus ir į pačius sunkiausius klausimus.

Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė šią absolventų laidą apibūdino kaip veiklią, aktyviai dalyvavusią mokslinėje ir visuomeninėje veikloje – įteikti du diplomai su pagyrimais, išreikšta daug padėkų už aktyvumą.

Iškilminga ceremonija tradiciškai buvo baigta Šiaulių valstybinės kolegijos himnu.

Didžioji dalis profesinio bakalauro diplomų Šiaulių valstybinėje kolegijoje bus įteikta birželio mėnesį – studijas baigs dar beveik penki šimtai būsimųjų informatikos, inžinerijos, sveikatos ir socialinių mokslų bei verslo ir viešosios vadybos specialistų.


Atgal