Sveikatos priežiūros fakultetas atsisveikino su pirmaisiais šių metų absolventais

2018-02-12

Vasario 9 dieną Sveikatos priežiūros fakultete diplomai įteikti Bendrosios praktikos slaugos studijų programos 14 laidos absolventams.

Po 3,5 metų intensyvių studijų ir įvairių praktikų Šiaulių valstybinės kolegijos diplomus gavo 59 merginos ir 2 vaikinai. Kaip pabrėžė renginį vedusi Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė, šis kursas išskirtinis dėl savo aktyvumo. Būsimieji slaugytojai buvo matomi visur, vykdė savanorystės veiklas, dalijosi naujomis idėjomis. Diplomus su pagyrimu gavo penkios studentės – Simona Albertovičiūtė, Karolina Matelionytė, Indrė Metrikytė, Viktorija Mickevičiūtė ir Viktorija Sungailaitė.

Kolegijos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė taip pat džiaugėsi absolventų pasiekimais, išreiškė viltį, kad naujųjų bendrosios praktikos specialistų karjera susiklostys puikiai, palinkėjo visiems tapti Šiaulių valstybinės kolegijos ambasadoriais ir toliau garsinti savo aukštosios mokyklos vardą.

Grupės kuratorė lektorė Genė Dabkevičienė sveikino šiais metais sveikatos mokslų profesiniais bakalaurais tapusius vaikinus ir merginas, prisiminė per studijų metus kartu išgyventas akimirkas. Sėkmingos tolesnės veiklos palinkėjo ir Sveikatos priežiūros fakulteto prodekanė Laima Leščinskienė.

Fakulteto Studentų atstovybės nariai diplomus rankose jau spaudžiantiems absolventams skyrė ne tik nuoširdžius žodžius, bet ir dainą.

Absolventai taip pat turėjo parengę daug padėkos žodžių Sveikatos priežiūros fakultetui ir savo aukštajai mokyklai. Visos grupės vardu kalbėjusi seniūnė Karolina Matelionytė dėkojo Šiaulių valstybinės kolegijos direktorei dr. Natalijai Šedžiuvienei, Sveikatos priežiūros fakulteto administracijai ir visiems dėstytojams už suteiktas žinias, įgūdžius ir nuoširdų bendravimą.

Slaugos specialistai Šiauliuose rengiami jau daugiau kaip 70 metų. Kolegijos absolventai yra laukiami ne tik Šiaulių regiono, Lietuvos, bet ir visos Europos gydymo įstaigose, todėl Bendrosios praktikos slaugos programos populiarumas nemažėja. 2017 m. bendrojo priėmimo metu ji buvo antra pagal populiarumą.

Didžioji dalis vasario 9 dieną diplomus atsiėmusių jaunųjų bendrosios praktikos specialistų jau dirba.

Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus specialistė

Silvija Papaurėlytė-Klovienė


Atgal