SVAKO verslumo diena – spalio 21-ąją

2021-10-20

Spalio 21-ąją Šiaulių valstybinė kolegija skelbia „SVAKO verslumo dieną“! Laukia turiningas ir prasmingas laikas: kūrybinis seminaras apie verslo modelio iš(si)gryninimą, diskusija su verslo atstovais ir nuotolinis susitikimas su ŠVK alumnais, kurie pasidalins savo sėkmės istorijomis.

Verslumo dienos renginiai vyks nuotoliniu būdu, prisijungimo nuoroda:
https://zoom.us/j/93141390919?pwd=dE5HaUsyTk9MeFN5WElZZ2l1UlNCZz09.

Spalio 21 d. 10 val. organizuojamas seminaras „Kaip išsigryninti savo verslo modelį ant 1 lapo per 20 minučių?“.

Tai praktinis 2 akademinių valandų seminaras, kuriame ne tik susipažinsite, kaip planuojami, kuriami nauji verslai, bet ir patys tai išmėginsite. Seminaro lektorius – dr. Donatas Jonikas, startuolių rinkodaros konsultantas. Donatas sako, kad metodika, kurią jis pristatys, tikrai lengva ir paprasta, o darbo rezultatai priklausys tik nuo jūsų kūrybiškumo ir kritinio mąstymo. Laikas – brangus resursas, ypač šiame technologijų amžiuje. Todėl neatsitiktinai išplito posakis: jei pradiniam verslo modeliui išgryninti skiriate daugiau kaip 20 minučių, tikriausiai kažką darote ne taip… Praktinėje seminaro dalyje susiskirstę į grupes arba individualiai išmėginsite verslo drobę ir susikursite pradinį verslo modelį. Aktyviai sudalyvavę šiame seminare iš jo išeisite nešini verslo modeliu, kurį būsite aptarę su rinkodaros ekspertu, netgi numatę, ką ir kaip savo verslo idėjoje tobulinsite. Išeisite žinodami, kaip tai daroma, praktiškai išmėginę vieną populiariausių pasaulyje verslo idėjos išgryninimo metodikų.

11.30 val. vyks diskusija su Šiaulių krašto verslininkais „Verslo sėkmės formulė: ko reikia šiuolaikiniam verslui“.

Diskusiją moderuos Šiaulių pramonininkų asociacijos vykdančioji direktorė Aistė Žalevičienė.

Diskusijoje dalyvaus:

– Mykolas Baronas – UAB „Salda“ vykdantysis direktorius;
– dr. Remigijus Laurutis – UAB „Nord Robotics“ direktorius, „Išmanioji mokykla“ įkūrėjas, KTU docentas;
– Irmina Savickienė – „Wãpsva LT dizaino namai“ įkūrėja;
– Monika Švaikauskienė – grožio namų „Pudra“ įkūrėja, Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytoja.

12.30 val. visus kviečiame dalyvauti ŠVK alumnų diskusijoje „Mano sėkmės istorija“.

Išgirsime įkvepiančias Šiaulių valstybinės kolegijos alumnų istorijas. Kaip jiems sekasi dabar? Kuo svarbus ir reikšmingas studijų laikotarpis, kaip jį maksimaliai išnaudoti? Kaip prie asmens savirealizacijos gali prisidėti savanorystė? Kiek, siekiant tikslų, lemia asmeninė motyvacija ir kiek įtakos turi aplinka? Kaip tikslingai žingsniuoti savo svajonių karjeros link? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus kviečiame ieškoti kartu!

Renginiai atviri visiems, besidomintiems nuotolinių susitikimų temomis! Šie renginiai – projekto „SVAKO verslumo laboratorija“ dalis.

Renginių ciklas, kurį organizuoja ir įgyvendina Verslo ir apskaitos katedra, skirtas Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto 60-ies metų jubiliejui bei Sveikatos priežiūros fakulteto 75-erių metų jubiliejui.

Projektą finansuoja Valstybinis studijų fondas.

Renginių ciklo partnerė – Šiaulių pramonininkų asociacija.


Atgal