„SVAKO studijos gyvai“: 4 dienos, kupinos nepamirštamų įspūdžių

2017-12-04

Kolegijoje visą savaitę vyko tradicinis renginys „SVAKO studijos gyvai“. Moksleiviai iš Šiaulių miesto ir rajono švietimo įstaigų, apsilankę mūsų aukštojoje mokykloje, turėjo galimybę sužinoti aktualią informaciją apie priėmimą, apsilankyti kolegijos laboratorijose, pabendrauti su studentais.

Lapkričio 27–30 dienomis vykusių renginių metu vyresnių klasių moksleiviams pristatyta aktuali priėmimo informacija, ŠVK siūlė dalyvauti patirtiniuose užsiėmimuose, vykusiuose kolegijos auditorijose ir laboratorijose. Renginys „SVAKO studijos gyvai“ susidomėjusius kvietė jau 7-ąjį kartą.

Pirmadienį moksleiviai susipažino su Automatikos ir elektros inžinerijos, Autotransporto elektronikos, Informacinių sistemų technologijos ir Multimedijos technologijų studijų programomis. Antradienis buvo skirtas sveikatos mokslų programoms ir Socialiniam darbui – mokiniai lankėsi Sveikatos priežiūros fakultete, kuriame vykdomos šios programos. Trečiadienį moksleiviai viešėjo Verslo ir technologijų fakulteto II rūmuose – iš arčiau pamatė, kur vyksta paskaitos Automobilių techninio eksploatavimo, Statybos ir Transporto logistikos technologijų studentams. Paskutinė diena skirta socialiniams mokslams ir verslo vadybos krypčių studijų programoms: Buhalterinei apskaitai, Finansams, Gamybos ir logistikos vadybai, Informacijos valdymui, Įstaigų ir įmonių administravimui, Organizacijos komunikacijai, Tarptautiniam verslui, Turizmui ir viešbučiams. Labiausiai moksleivius domino inžineriniai ir sveikatos mokslai.

Iš viso per 4 dienas Šiaulių valstybinėje kolegijoje apsilankė daugiau nei 250 mokinių, didžioji dalis iš jų – 10–12 klasių gimnazistai. Svečiuose sulaukta mokinių iš Lieporių, „Saulėtekio“, Simono Daukanto, Stasio Šalkauskio, Juliaus Janonio, Sporto, Šiaulių universiteto gimnazijų. Ką Šiaulių valstybinė kolegija siūlo profesinių mokyklų absolventams, domėjosi Šiaulių profesinio rengimo centro Statybos skyriaus atstovai. Sulaukta svečių ir iš toliau: Šiaulių r. Meškuičių gimnazijos, Joniškio r. Skaistgirio gimnazijos. Jauniausi „SVAKO studijos gyvai“ dalyviai – Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinės mokyklos moksleiviai, išreiškę norą susipažinti su Sveikatos priežiūros fakultete vykdomų programų subtilybėmis.

Paskutinę renginio „SVAKO studijos gyvai“ dieną moksleivių laukė siurprizas – į Šiaulių valstybinę kolegiją atvykę vaikinai ir merginos galėjo susipažinti su šioje kolegijoje pagal ERASMUS programą studijuojančiais jaunais žmonėmis iš įvairių užsienio šalių. Jaukiame susitikime kalbėta ne tik apie studijų galimybes: svečiai iš užsienio papasakojo apie savo šalis, atskleidė, kodėl jie pasirinko studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Viešųjų ryšių specialistė

Urtė Drąsutytė

 


Atgal