„SVAKO dienos online“ sulaukė rekordinio susidomėjimo

2021-03-22

Jau, atrodo, tapo įprasta, kad šiuo laikotarpiu daugelis renginių vyksta nuotoliniu būdu. Šiaulių valstybinė kolegija gali pasidžiaugti, kad daliai žmonių toks formatas yra patogus ir tinkamas – tai įrodo ir ką tik pasibaigęs nuotolinių renginių ciklas, sulaukęs itin didelio susidomėjimo.

Aukštosios mokyklos organizuotas renginių ciklas „SVAKO dienos online: susipažink, atrask, pasirink!“ startavo vasario 24 dieną ir tęsėsi iki pat kovo 18-osios. Organizatoriai skaičiuoja, kad į 28 nuotolinius susitikimus prisijungė daugiau nei tūkstantis dalyvių.

Džiaugiamasi, kad renginiuose online labai aktyviai dalyvavo moksleiviai: sulaukta dėmesio ne tik iš Šiaulių miesto ir rajono, bet ir iš kitų Lietuvos vietovių. Dalis renginių buvo aktualūs konkrečioms asmenų grupėms, karjeros specialistams ir kitiems žmonėms, kurie domisi asmeniniu tobulėjimu, saviugda, studijų ir darbo Šiauliuose galimybėmis.

Renginių ciklo organizatoriai plačiajai visuomenei pasiūlė įvairių susitikimų temų ir formų: organizuotos atviros paskaitos, diskusijos, įtraukiantys pokalbiai, praktinių žinių suteikė seminarai. Pristatytos visos Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomos studijų programos, apie studijas plačiau papasakojo abu – Verslo ir technologijų bei Sveikatos priežiūros – ŠVK fakultetai, organizuotos nuotolinės konsultacijos stojantiesiems.

ŠVK atstovai primena, kad, esant poreikiui, organizuojami individualūs užsiėmimai konkrečioms moksleivių grupėms. Kviečiame susisiekti el. p. rinkodara@svako.lt ar tel. 8 671 09 039. Kol kas susitikimai planuojami tik nuotoliniu būdu.

Priėmimo klausimais galima konsultuotis telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt.

Kviečiame sekti informaciją apie kitus ŠVK organizuojamus renginius!


Atgal