S.V.A.K.O. 2016 – metų geriausieji jau išrinkti

2017-03-01

Paskutinę žiemos dieną Šiaulių valstybinė kolegija pagerbė 2016 m. daugiausia pasiekusius dėstytojus ir studentus. Kolegijos bendruomenė balsavo internetinėje platformoje ir išrinko METŲ PROVERŽĮ, METŲ INICIATYVĄ, METŲ PROTĄ, METŲ TARPTAUTINĘ SĖKMĘ ir METŲ ŽVAIGŽDĘ.

„Aš noriu jums visiems priminti, kad šiais metais Kolegija mini penkiolikos metų sukaktį. Mes įpusėjome penkioliktuosius savo veiklos metus ir tikrai džiaugiamės tuo, ką per 15 metų sudėjome į savo kraitę. Esame konkurencingi, patrauklūs, reikalingi ir tuo labai didžiuojamės. Na, o tų visų pasiekimų ir rezultatų tikrai nebūtų be mūsų žmonių. Kiekvienas iš mūsų, o ypatingai iš čia susirinkusių, į gražius veiklos rezultatus sudėjome po dalelę savęs: savo širdies, savo proto, savo atsakomybės, savo noro padaryti Kolegiją prasmingesnę, gražesnę, reikalingesnę. Aš šiandien nuoširdžiai noriu visiems padėkoti už kiekvieno jūsų indėlį į Kolegijos klestėjimą. Ačiū jums. Tegul jūsų darbai gražia gija nuvilnija per visą mūsų Kolegijos istoriją“, – iškilmingai apibendrindama prabėgusius metus ir sveikindama visus susirinkusius į metų apdovanojimų renginį kalbėjo Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė. 

Kandidatus tiek studentų, tiek dėstytojų kategorijai siūlė abu Šiaulių valstybinės kolegijos fakultetai – Verslo ir technologijų bei Sveikatos priežiūros – ir Studentų atstovybė. Į kiekvieną nominaciją pretendavo po tris įvairia veikla 2016 metais pasižymėjusius asmenis, o geriausieji buvo išrinkti pačiu demokratiškiausiu būdu – norintys pareikšti savo nuomonę galėjo išsamiau susipažinti su visų kandidatų pasiekimais ir balsuoti internete. Vasario 28 d. vakare paaiškėjo rinkimų rezultatai. Sausakimšame naktiniame klube Happy Mosquito susirinkę studentai, dėstytojai, kolegijos vadovai išgirdo nugalėtojų pavardes:

METŲ PROVERŽIO apdovanojimą studentų kategorijoje gavo Kineziterapijos studijų programos trečiakursis Lukas Vaičiulis, dėstytojų kategorijoje – Reabilitacijos katedros lektorius Vytautas Padgureckas.

METŲ INICIATYVOS apdovanojimu pagerbtos Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentė Edita Alūzienė bei Vadybos ir komunikacijos katedros docentė dr. Jurgita Macienė.

METŲ PROTAS – Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programos studentė Miglė Mataitytė ir Informacinių technologijų centro vedėjas, Informatikos katedros lektorius Donatas Daugirdas.

METŲ TARPTAUTINĖS SĖKMĖS apdovanojimas skirtas Organizacijos komunikacijos vadybos studijų programos studentei Gretai Jočytei ir Reabilitacijos katedros lektorei dr. Vaidai Berneckei.

Turizmo ir viešbučių studijų programos trečiakursis Mindaugas Tolvaišas buvo pripažintas METŲ ŽVAIGŽDE studentų kategorijoje, tarp dėstytojų šios nominacijos lydere tapo ir apdovanojimą pelnė Reabilitacijos katedros lektorė Indrė Skirmantaitė.

Renginyje, kuriame vyravo šiltas ir tikrai kolegiškas bendravimas, savo dainas klausytojams dovanojo visi Šiaulių valstybinės kolegijos muzikos grupės STUDIJOZAI nariai (vadovė Rasa Guntienė), šokio sūkuryje sukosi ir žiūrovus kartu šokti kvietė šokių studijos KOLEGOS merginos ir vaikinai (vadovė Arminija Vaičiulienė).

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“. 

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija

Urtės Drąsutytės nuotraukos 


Atgal