Susitikime Atvirų durų dienoje!

2018-04-25

Suplanuok balandžio 27 d. popietę jau dabar. Mūsų laukia puikiai praleistas laikas ir paskaita apie kūrybinę lyderystę.

Studijavai Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Šiaulių kolegijos diplomus turi tavo tėvai? Šiaulių aukštesniojoje technikos mokykloje mokslus krimto tavo senelis, o močiutė yra baigusi Šiaulių aukštesniąją medicinos mokyklą?

Jei bent į vieną klausimą atsakei teigiamai, susitikime balandžio 27-ąją Šiaulių valstybinės kolegijjos Centriniuose rūmuose!

K. Didžiulio politechnikumas, Šiaulių medicinos seserų mokykla – visa tai yra bendros istorijos dalis! Tikriausiai nerasime Šiauliuose šeimos, kuri nebūtų susijusi su mumis.  

Sugrįžk. Aplankyk. Pamatyk. Susitik. Prisimink!

O galbūt tu tik planuoji ateitį ir svarstai galimybę stoti į Šiaulių valstybinę kolegiją? Esame įsitikinę, kad tau labai smalsu, kur ir kaip mokosi mūsų studentai… Laukiame atvykstant kartu su draugais! Juk geriau vieną kartą pamatyti, o ne šimtą kartų išgirsti. Ekskursijos po aukštąją mokyklą metu parodysime ne tik mėgstamiausius studentų kampelius, bet ir mielai papasakosime apie studijų Šiaulių valstybinėje kolegijoje privalumus.  

Suplanuok balandžio 27 d. popietę jau dabar. Mūsų laukia puikiai praleistas laikas, interaktyvi paskaita apie kūrybiškumą ir lyderystę. Lektorius – Roman Šarpanov, VšĮ „Eduplius“ vadovas.

Renginio pradžia – 16 val.

Registracija: https://goo.gl/forms/AJlUJI8jC4auHLrq1.

Renginio naujienas sekite socialiniame tinkle.

Atvirų durų dienos programa:

16.00–16.15    Sveikinimo žodis. Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto dekanė Ginta Gerikaitė, Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Saulius Palepšaitis
16.15–16.50    Paskaita „Kūrybiška lyderystė“. Lektorius Roman Šarpanov, VšĮ „Eduplius“ vadovas
16.50–17.00    Svečių tribūna
17.00–17.15    ŠVK muzikos grupės „Studijozai“ dainos, kava ir arbata
17.15–18.30    Pasivaikščiojimas po Centrinių rūmų, Verslo ir technologijų fakulteto I rūmų auditorijas ir laboratorijas (Aušros al. 40)
17.30–18.30    Pasivaikščiojimas  po Verslo ir technologijų fakulteto II rūmų, Sveikatos priežiūros fakulteto auditorijas, laboratorijas ir specializuotus kabinetus, neformalus bendravimas (Vilniaus g. 137, M. K. Čiurlionio g. 16A)

 


Atgal