Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiuose – temos kiekvienam

2021-11-23

Šiaulių valstybinės kolegijos organizuoti Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokaisi – gyveni, gyveni – mokaisi!" renginiai sulaukė ypatingo susidomėjimo.

Dalis renginių vyko gyvai, vis dėlto dauguma, atsižvelgiant į galiojančius saugumo reikalavimus, organizuota nuotoliniu būdu.

Lapkričio 15–19 dienomis Suaugusiųjų mokymosi savaitei buvo numatyta net 16 įvairiausių renginių – nuo kišeninių kalendorėlių parodos-pasakojimo apie V. Mačernio gyvenimą iki įvairiausių seminarų ir mokymų apie tai, kaip kurti švaresnę aplinką, kaip tinkamai save pristatyti rinkai, kaip profesionaliai parašyti elektroninį laišką, kaip greitai parengti Microsoft Word dokumentą naudojant slaptuosius mygtukus.

Užsiėmimų dalyviai galėjo sužinoti daugiau apie automobilio vairavimą taikant ekovairavimo principus ar net išsiaiškinti, kaip pačiam parengti automobilį techninei apžiūrai.

Renginių ciklo metu buvo galima rinktis ir praktinius užsiėmimus, pavyzdžiui, apie pirmąją pagalbą.  

Į Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginius kolegijoje įsitraukė ir Karaliaus Chuano Karloso universiteto doktorantė Tatiana Buelvas, kuri pristatė gebėjimus ir kompetencijas, reikalingus ateities darbo rinkai, taip pat renginiuose dalyvavo mainų programos  „Erasmus+“ studentai iš Ispanijos, Turkijos, Rusijos – jie mielai papasakojo apie savo šalis, kultūras, patirtį studijuojant ir gyvenant svetur.

Didelio dėmesio susilaukė aktualus seminaras apie masažo poveikį persirgus Covid-19.

Laukiame šiauliečių ir kituose Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamuose renginiuose, sekite naujienas www.svako.lt.


Atgal