Suaugusiųjų mokymosi savaitė: kviečiame registruotis ir dalyvauti

2017-11-16

Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) įsitraukia į Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginių ciklą ir kviečia šiauliečius sustabdyti nuolatinį skubėjimą, atverti protus ir širdis pažinimui, pažvelgti į mokymąsi kitomis akimis. Laukia tiek vyrams, tiek moterims naudingos nemokamos paskaitos ir seminarai.

Suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurios renginiai vyks visoje Lietuvoje, įprasmina idėją, kad mokymasis vyksta visur ir visada. Galo mokymuisi nėra, nes mokymasis yra kaip gyvenimas – jis nesustoja, eina. Suaugusiųjų mokymosi savaitė – laikas, kai susitinka giminingos sielos: žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus.

Lapkričio 20 d. 12.00 val. į susitikimą kviečia Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė ir Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytoja Lina Bocytė-Garbačiauskienė, viešos paskaitos tema – „Etiketo variacijos“.

Lapkričio 21 d. 11.00 val. paskaitą „Neverbalinės komunikacijos pradžiamokslis – žingsnis į sėkmingą komunikaciją“ skaitys Šiaulių valstybinės kolegijos Vadybos ir komunikacijos katedros dėstytoja dr. Jurgita Macienė.

Lapkričio 21 d. 13.00 val. tema „Ar mokslo šaknys visada karčios: naujos „Epale“ galimybės“ kalbės Šiaulių valstybinės kolegijos Vadybos ir komunikacijos katedros vedėja dr. Rasa Pocevičienė. 

Lapkričio 21 d. 14.00 val. Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir apskaitos katedros lektorius, vienas geriausių gidų Šiauliuose Alfonsas Zaleskis kviečia į „Spalvotą ekskursiją“ pėsčiomis po Šiaulius.

Lapkričio 21 d. 14.00 val. apie tai, kaip paruošti automobilį žiemai, kalbės Šiaulių valstybinės kolegijos Transporto inžinerijos katedros dėstytojas Ramūnas Ignatavičius.

Lapkričio 22 d. 10.00 val. Šiaulių valstybinės kolegijos Statybos ir aplinkos inžinerijos katedros dėstytoja Sigita Karosienė papasakos, ką gyventojai turi žinoti apie pasirengimą ekstremalioms situacijoms.

Jeigu norite sužinoti, kokių galių mums suteikia mokymasis ir kur slypi jo žavesys, kviečiame dalyvauti renginiuose. Vėlyvą rudenį, kai gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, nuspalvinkime kasdienybę mokymosi patirtimi, išmintimi ir žavesiu.

Registracija vykdoma: el. paštu vlc@svako.lt, tel. 8 699 08 500.

Naujienas apie renginius sekite socialiniame tinkle.

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija

 


Atgal