Studijuoti niekada nevėlu: kviečiame prisijungti prie ŠVK bendruomenės!

2020-08-12

Pagrindiniam bendrojo priėmimo etapui artėjant link pabaigos, Šiaulių valstybinė kolegija ragina kiekvieną iš mūsų dar kartą pagalvoti apie studijas aukštojoje mokykloje.

Pagrindinis bendrojo priėmimo etapas baigiasi rugpjūčio 18 dieną. Šiaulių valstybinė kolegija džiaugiasi, kad stojantieji domisi studijomis, aktyviai bendrauja, konsultuojasi su priėmimo tarnyba, kuri pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Vis dėlto norime atkreipti dėmesį, kad dar gajus stereotipas, jog studijuoti gali tik jauni žmonės. Patikiname – mūsų studentų amžius kasmet svyruoja nuo 18 iki 60 metų. Amžius tikrai nėra kliūtis, mes skatiname vyresnius asmenis nugalėti savo baimes, mesti į šalį išankstinius įsitikinimus ir pradėti studijuoti. Šiemet kaip niekad geros galimybės gauti valstybės finansavimą, nes, kaip jau skelbta nacionalinėje žiniasklaidoje, 2020 metų abiturientai silpnai išlaikė matematikos valstybinį egzaminą. Daliai šiais metais brandos atestatus gavusių asmenų jau nebus galimybės stoti į valstybės finansuojamas vietas, vadinasi, daug tokių vietų, tikėtina, liks laisvų. Kaip tik todėl  kviečiame studijomis pasidomėti kiekvieną, kuris turi noro ir motyvacijos nuo rugsėjo prisijungti prie studentiškos bendruomenės. Pažymime, kad asmenims, vidurinį išsilavinimą įgijusiems 2014 m. ir anksčiau, nėra keliami specialūs reikalavimai dėl išlaikytų egzaminų, tik reikia, kad konkursinis balas siektų nustatytą minimalų (tuo klausimu kviečiame konsultuotis su mūsų priėmimo tarnyba).

SVARBU: dalyvaujantieji bendrajame priėmime, įgiję vidurinį išsilavinimą 2009 m. ar anksčiau, į bendrojo priėmimo informacinę sistemą turi įkelti skenuotas ar fotografuotas išsilavinimo dokumentų kopijas, kad galėtų būti suskaičiuotas stojamasis konkursinis balas. Suskubkite tai atlikti iki rugpjūčio 18 d. 12 valandos.
 

Atkreipiame dėmesį, kad pagrindinio etapo prašymų teikimas ir koregavimas www.lamabpo.lt galimas iki rugpjūčio 18 d. 12 val. Kvietimai skelbiami rugpjūčio 22 d.  Studijų sutartys su pakviestais studijuoti šiame etape asmenimis bus sudaromos rugpjūčio 24, 25 ir 26 d. Bus galimybė pasirašyti sutartis ir elektroniniu būdu – rekomenduojame iš anksto pasirūpinti el. parašo priemonėmis. Jų yra įvairių (daugiau apie tai – eparasas.lt). Pasirašyti sutartį gali pats stojantysis arba kitas asmuo, pateikęs priėmimo tarnybai stojančiojo įgaliojimą (patvirtintą notaro arba sudarytą per portalą igaliojimai.lt) ir stojančiojo dokumentų originalus arba notaro patvirtintas kopijas.

Papildomame bendrojo priėmimo etape vyks priėmimas į likusias laisvas po pagrindinio etapo studijų vietas. Prašymų teikimas per www.lamabpo.lt vyks nuo rugpjūčio 28 d. iki rugpjūčio 31 d. 14 val.

Stojantieji konsultuojami telefonu 8 615 97 114 arba el. paštu priemimas@svako.lt. Priėmimo tarnyba (Aušros al 40) dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, 9.00–16.00 val. be pietų pertraukos.

ŠVK – Šiuolaikiškiems, Veikliems, Kuriantiems!


Atgal