„Studijų regatoje“ prisistatė ir Šiaulių valstybinė kolegija

2024-02-12

„Studijų regata“ – jau devintus metus Klaipėdoje organizuojama studijų mugė. Renginys vyko vasario 9 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Studijų mugės suteikia moksleiviams puikią progą susipažinti su studijų galimybėmis, pakalbinti aukštųjų, profesinių mokyklų atstovus ir jau dabar pradėti dėlioti ateities planus.

Mugėje dalyvavo net 27 profesinio ugdymo ir aukštosios mokyklos. Kaip ir kasmet, į „Studijų regatą“ lankytojai sugužėjo iš visos Lietuvos: Kauno, Šiaulių, Naujosios Akmenės, Jurbarko, Kybartų, Salantų ir kt. miestų.

Jaunuoliai turėjo progą gyvai pasikalbėti su mokymo įstaigų atstovais, užduoti rūpimus klausimus apie studijų skirtumus, naujoves, sužinoti, kokios specialybės šiuo metu yra patraukliausios darbo rinkoje.

Šiaulių valstybinės kolegijos komanda kvietė savo aukštąją mokyklą pažinti dalyvaujant interaktyviose veiklose. Moksleivius ypač žavi galimybė sužinoti apie studijų užkulisius iš šiuo metu studijuojančio jaunimo. Renginio dalyviai aktyviai domėjosi Šiaulių miesto privalumais, studentiško gyvenimo subtilybėmis, ieškojo geriausio sau sprendimo klausdami apie pragyvenimo sąlygas, studijų lankstumą, išskirtines studijų programas.

Renginį vainikavo Remio Retro koncertas. Organizatoriai skelbia, kad iš viso mugėje apsilankė 7886 lankytojai.

Stojančiuosius į Šiaulių valstybinę kolegiją konsultuojame telefonu +370 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt arba Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, 211 kab., Šiauliai). Susisiekime!


Atgal