Studijas ŠVK pradeda būrys studentų iš užsienio šalių

2020-02-06

Prasidėjus naujam studijų semestrui, į kolegiją atvyko studentų iš įvairių užsienio šalių. Studijas nuo vasario mėnesio pradėjo daugiau nei 20 studentų, pasirinkusių Šiaulių valstybinę kolegiją pagal mainų programą „Erasmus+“. 

Iš svetur atvykęs jaunimas džiaugėsi nauja patirtimi. Studentai iš užsienio per pirmąsias dienas jau spėjo nemažai nuveikti. Merginos ir vaikinai susipažino su nauja aplinka, studijų procese lydėsiančiais asmenimis, apžiūrėjo miestą, kuris studentams pasirodė kompaktiškas, jaukus ir draugiškas. 

Studentai dalyvavo paskaitoje apie tarpkultūrinę komunikaciją, diskutavo apie tai, kaip jaučiasi atvykę į Šiaulius, papasakojo, ką apie mūsų miestą žinojo prieš atvykdami, įvardijo savo lūkesčius. Svečiai sužinojo įdomių faktų apie Lietuvą, šalies tradicijas ir kultūrą. Dauguma „Erasmus+“ studentų įsikūrė kolegijos bendrabučiuose.

Nuo vasario studijas kolegijoje pradėjo studentai iš Turkijos, Latvijos ir Čekijos Respublikos. 

Šiaulių valstybinės kolegijos Tarptautinių ryšių ir projektų valdymo skyrius džiaugiasi, kad kasmet daugėja studentų, norinčių pažinti mūsų šalį ir pasirenkančių savo studijoms būtent Šiaulius ir Šiaulių valstybinę kolegiją. 


Atgal