Studentus suvienijo gerumo akcija

2017-10-06

Jau ne vienerius metus tęsiasi graži draugystė tarp Nacionalinio kraujo centro ir Šiaulių valstybinės kolegijos. Centro darbuotojai kasmet apsilanko aukštosios mokyklos fakultetuose ir skatina dovanoti kraujo.

Spalio 2 d. Nacionalinio kraujo centro komanda lankėsi Sveikatos priežiūros fakultete – kraujo donorais tapo 33 fakulteto bendruomenės nariai. Prie gražios iniciatyvos prisijungė ir dekanė Ginta Gerikaitė – pirmoji tądien neatlygintinai paaukojusi kraujo fakulteto vadovė geru pavyzdžiu dovanoti kraujo tiems, kuriems jo labiausiai reikia, užkrėtė ne vieną studentą ir dėstytoją.

Spalio 5 d. Nacionalinio kraujo centro atstovai atvyko į Verslo ir technologijų fakultetą – čia kraujo paaukojo 17 žmonių. Tapti kraujo donorais norėjo gerokai daugiau asmenų, tačiau dėl kamuojančių ligų, vaistų vartojimo, organizmo sutrikimų ar kitų priežasčių jie negalėjo prisidėti prie kilnaus tikslo.

Kaip teigė akciją vykdantys darbuotojai, dauguma ŠVK bendruomenės atstovų kraujo duoda nebe pirmą kartą ir yra nuolatiniai savanoriai, prisijungiantys prie pagalbos sergantiesiems. Dauguma mūsų kolegijos kraujo donorų – studentai.

 


Atgal