Studentus kviečiame dalyvauti „Erasmus+“ atrankose

2021-10-21

Nori pažinti kitas kultūras ir leistis į nepamirštamą gyvenimo nuotykį? Mėgsti keliones, naujas pažintis ir svajoji save išbandyti? Mainų programa „Erasmus+“ tau gali padovanoti nepakartojamų įspūdžių!

Spalio 27 dieną organizuojama mainų programos „Erasmus+“ atranka dalinėms studijomis (4–5 mėn.) ir praktikai (2–3 mėn.) / absolvento praktikai (į kurią galima išvykti jau turint rankose studijų baigimo diplomą).

Pasinaudoti mainų programos galimybėmis gali tiek nuolatinių, tiek ištęstinių studijų Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) studentai.

Atrankoje kviečiami dalyvauti visi ŠVK studentai, norintys įgyti tarpkultūrinės patirties, sustiprinti užsienio kalbos žinias, pažinti kitas kultūras ir išplėsti savo akiratį.

Visa tai tikrai svarbu kiekvienam, norinčiam sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje ir jaustis stipresniu srities specialistu.

Atranka vyks nuotoliniu būdu, platformoje Google Meet.

Vertinant studentus atsižvelgiama į paskutinio semestro akademinius pasiekimus, tos šalies, į kurią vykstama, kalbos arba kalbos, kuria vyksta numatomos studijos partnerinėje institucijoje, mokėjimo lygį, studento motyvaciją, bendravimo gebėjimus ir pasirengimą tarpkultūrinei patirčiai, įsitraukimą į visuomeninę veiklą.

Atkreipiame dėmesį, kad „Erasmus+“ vizitai planuojami atsakingai, atsižvelgiant į visus tuo metu galiojančius saugumo reikalavimus.

Daugiau informacijos apie mainų programą: https://svako.lt/lt/studentams/studijos-praktika-uzsienyje/erasmus.

Kilus klausimams, jau dabar kviečiame susisiekti su Tarptautinių ryšių skyriaus darbuotojomis:

dėl „Erasmus+“ praktikos – Guoda Kačinskaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 671 94 392
El. paštas g.kacinskaite@svako.lt

dėl „Erasmus+“ dalinių studijų – Raminta Kudrickaitė
Tel.: (8 41) 43 37 93, 8 629 34 951
El. paštas r.kudrickaite@svako.lt


Atgal