Studentų atstovybė turi naują prezidentę

2022-11-07

Šiandien Šiaulių valstybinės kolegijos centrinių rūmų konferencijų salėje vyko neeilinė Studentų atstovybės konferencija. Jos metu išrinkta nauja Studentų atstovybės prezidentė, prisiminti per metus nuveikti darbai, aptartos būsimos veiklos.

Kolegijos studentams vadovavusi Skaistė Kairytė pristatė kadencijos darbus ir savo pareigas perleido Statybos studijų programos studentei Viktorijai Valaitytei.

Viktorija Valaitytė Studentų atstovybės prezidente išrinkta vienbalsiai. Jau iki pretenduodama į šias pareigas Viktorija buvo aktyvi studentė, matoma įvairiuose renginiuose, mokymuose ir kitose aukštosios mokyklos iniciatyvose. Naujoji prezidentė sakė norinti, kad ŠVK SA aktyviai bendradarbiautų su kolegijos alumnais, kurtų ilgalaikę veiklos strategiją.

Neeilinės konferencijos metu vyko ir fakultetų pirmininkų rinkimai.

Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė ir toliau bus Laura Jankovskytė, Kineziterapijos studijų programos studentė.

Vadovauti Verslo ir technologijų fakulteto Studentų atstovybei patikėta Linetai Būdvytytei, Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros antro kurso studentei.

Linkime Studentų atstovybei sėkmės ir ryžto tęsiant pradėtus darbus, įgyvendinant naujus sumanymus!


Atgal