Studentų atstovybė turi naują prezidentę

2019-10-28

Spalio 23 d. organizuotoje Studentų atstovybės rinkiminėje-ataskaitinėje konferencijoje išrinkta nauja organizacijos prezidentė, aptarti kiti svarbūs klausimai.

Dabar jau buvusi Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės prezidentė Egidija Šalčiūnaitė pristatė per metus nueitą kelią: organizuotus tradiciniais tapusius renginius, įgyvendintus projektus, spręstus įvairius studentų keliamus klausimus. Atstovybės prezidentės metinė veiklos ataskaita vienbalsiai patvirtinta. E. Šalčiūnaitė šias pareigas ėjo nuo 2018 m. spalio 10 d.

Kandidatuoti 2019–2020 studijų metams į Šiaulių valstybinės kolegijos Studentų atstovybės (ŠVK SA) prezidento postą ryžosi dvi studentės: Egidija Šalčiūnaitė, Buhalterinės apskaitos trečiakursė, ir Valda Šaltytė, Įmonių ir įstaigų administravimo programos antro kurso studentė. Abi pretendentės sulaukė nemažai susirinkusiųjų klausimų apie būsimo darbo viziją, planus, asmenines savybes. Studentai diskutavo, kaip būtų galima pagerinti studentų organizacijos veiklą, paskatinti narių įsitraukimą, motyvaciją.

Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad prie Studentų atstovybės vairo stoja V. Šaltytė. Prisistatydama Valda pabrėžė norinti studentus įkvėpti aktyviai veiklai: pagal dominančių veiklų sritis sieks suburti studentus į departamentus ir imtis naujų projektų įgyvendinimo, taip pat, žinoma, ji nusiteikusi tęsti jau pradėtus darbus. Naujoji ŠVK SA prezidentė yra dalyvavusi ne viename projekte, tobulinusi komandinio darbo, verslumo, psichologines žinias, turi patirties kaip mainų programos „Erasmus+“ dalyvė.

Studentų atstovybės viceprezidentės pareigas eis Egidija Šalčiūnaitė.

Verslo ir technologijų fakulteto Studentų atstovybės pirmininke patvirtinta Irmina Korsakaitė, Transporto logistikos technologijų studijų programos antrakursė.

Studentų atstovybės Revizijos komisijos narėmis tapo Gabrielė Mockutė (Verslo ir technologijų fakulteto atstovė) ir Deimantė Molytė (Sveikatos priežiūros fakulteto atstovė). 

Sveikatos priežiūros fakulteto Studentų atstovybės pirmininkė – Aistė Dambrauskaitė.

Šiuo metu kolegijos Studentų atstovybė vienija daugiau nei 30 studentų iš įvairių studijų programų.

Visiems Studentų atstovybės nariams linkime aktyviai įsitraukti į studentišką gyvenimą, o naujajai Studentų atstovybės prezidentei – sėkmės įgyvendinant net ir pačias netikėčiausias idėjas!

Daugiau apie Studentų atstovybės veiklą galite sužinoti ČIA, kviečiame sekti ŠVK SA naujienas socialiniame tinkle „Facebook“.  


Atgal