Studentė iš Turkijos: „Tai buvo patirtis, kurią prisiminsiu visą likusį gyvenimą!“

2024-02-12

Studentė Roa'a Abdel Razzaq Sharif Sa'ad, atvykusi iš Turkijos Selčiuko universiteto, Šiaulių valstybinėje kolegijoje studijavo Buhalterinę apskaitą.

„Savo „Erasmus+“ patirtį galiu apibūdinti kaip gyvenimą keičiančią patirtį. Pasinaudoti šia tarptautine galimybe buvo geriausias mano kada nors priimtas sprendimas. Tai buvo patirtis, kurią prisiminsiu visą likusį gyvenimą!“, – laiką Šiauliuose apibendrina studentė.

Atvykusi į Lietuvą Roa'a sako supratusi, kad programa „Erasmus+“ skirta kultūriniams mainams, o ne tik studijoms svetur. Galimybė gyventi kitoje šalyje ir susitikti su įvairios kilmės žmonėmis, anot jos, yra patraukli programos dalis.

„Man buvo labai malonu susirasti naujų draugų iš Italijos, Ispanijos, Turkijos, Ruandos. Visi jie man yra ypatingi, mes sukūrėme daug prisiminimų kartu. Likau sužavėta Šiaulių miesto grožiu, ramybe ir šiluma. Šiauliuose jaučiausi kaip namie“, – įspūdžiais dalijasi studentė.

Viešnia iš Turkijos taip pat turėjo galimybę dalyvauti projekto „Šiaulių valstybinės kolegijos studentų psichologinės mokymosi aplinkos gerinimas ir psichikos sveikatos stiprinimas“ veiklose.

„Projekto veiklų metu su kitais „Erasmus+“ studentais ir lietuviais studentais pristatėme vieni kitiems savo šalis ir kultūras. Labiausiai patiko iš arčiau pažinti Lietuvos kultūrą ir žmones. Svarbiausia yra suprasti, kad egzistuoja visas pasaulis, kuris neatrodo taip pat, kuriame nekalbama ta pačia kalba. Man labai patiko projekto veiklas vedusios lektorės žodžiai: „Mes visi turime vertybes“.

Roa'a Abdel Razzaq Sharif Sa'ad, studijuoti į Šiaulius atvykusi iš Turkijos Selčiuko universiteto, tikisi, kad kada nors su artimaisiais dar aplankys Lietuvą ir Šiaulius, todėl neatsisveikina, bet sako: „Iki pasimatymo!“.


Atgal