Studentams – nemokami psichologo seminarai

2020-04-21

Lietuvos studentų sąjunga (LSS) organizuoja nemokamus seminarus Šiaulių studentams. Kviečiame registruotis ir dalyvauti. Seminarai vyks nuotoliniu būdu, GOOGLE MEET platformoje.  

Įtampos valdymas karantino metu. Seminaro metu psichologas papasakos apie studentų patiriamą įtampą studijų metu ir pristatys metodus, kaip efektyviai pasiruošti studijų procesui, atsiskaitymams ir egzaminams. Bus kalbama, kaip šiuo sudėtingu laikotarpiu kovoti su patiriamu stresu, nerimu, neigiamomis emocijomis.
Seminarą ves psichologas Nerijus Ogintas.
Laikas: balandžio 30 d., 16.00–18.00 val.
Registracija: bit.ly/SeminarasŠiauliuose.
Užsiregistravę studentai balandžio 29 d. į nurodytus el. paštus gaus nuorodą, skirtą prisijungti prie nuotolinio seminaro.

Priklausomybių prevencija – teigiamų įpročių psichologija. Įpročiai – tai veiksmai, kuriuos atliekame beveik nesusimąstydami ir kuriuos dažniausiai nulemia kokie nors išoriniai dirgikliai. Įpročiai daro labai didelę įtaką mūsų elgsenai, jie gali būti geriausi mūsų sąjungininkai kelyje į teigiamus pokyčius. Seminaro metu studentai sužinos, kaip atsisakyti žalingų įpročių. Psichologas pristatys teigiamų pokyčių formavimo modelius, kuriuos naudojant galima neigiamus įpročius keisti teigiamais. Taip pat bus pristatytos priklausomybių rūšys, jų priežastys ir pasekmės.
Seminarą ves psichologas Nerijus Ogintas.
Laikas: gegužės 14 d. 16.00–18.00 val.
Registracija: bit.ly/SeminarasŠiauliuoseII.
Užsiregistravę studentai gegužės 13 d. į nurodytus el. paštus gaus nuorodą, skirtą prisijungti prie nuotolinio seminaro.  

Kviečiame prisijungti ir išnaudoti galimybę tobulėti! Nemokami seminarai skirti Šiaulių regiono studentų bendruomenei.

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansuojamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Taip pat  primename, kad net ir karantino metu studentai gali gauti nemokamą individualią psichologinę pagalbą: bit.ly/psichologinė_pagalba_studentams.

Studijų apskaitos ir paramos studentams skyriaus (SAPSS) informacija
Kontaktai: el. p.: studijuskyrius@svako.lt, e.navicke@svako.lt, valda.saltyte@stud.svako.lt, tel. 8 618 23 958


Atgal