Studentams – galimybė dalyvauti nacionaliniame studentų protmūšyje

2023-03-28

„Nacionalinis studentų protmūšis“ – skamba rimtai? Organizatoriai pažada – tai nebus eilinės proto kovos, nes čia savo žinias parodys studentai iš visos Lietuvos!

Jau tradicija tapęs renginys kasmet suburia kelis šimtus dalyvių iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų ir šiemet vėl meta iššūkį – susirungti ir išsiaiškinti, kam priklauso išmintingiausių studentų titulas.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybė kviečia suburti 3–5 studentų komandas ir atstovauti savo aukštajai mokyklai. Visai nesvarbu, kokio amžiaus, kurso ar kelintą bakalaurą, magistrą besimokantys studentai sudaro komandą, svarbiausia – noras dalyvauti, o kuo daugiau komandų – tuo smagesnė konkurencija!

Renginys vyks dviem etapais: visas užsiregistravusias komandas organizatoriai pakvies susijungti į kovo 30 dieną nuotoliniu būdu vyksiantį atrankos etapą, kur paaiškės TOP 10 geriausiai pasirodžiusių komandų. Atrankos etapo nugalėtojus ir jų palaikymo komandas visa Nacionalinio studentų protmūšio 2023 organizatorių komanda kvies į finalinį protmūšio žaidimą balandžio 14-ąją,  „Stars and Legends“ bare Vilniuje. Tada paaiškės, kuri aukštoji mokykla turi išmintingiausius studentus!

Renginio metu svarbu ne tik padidinti turimų žinių kiekį, bet ir plėsti pažinčių ratą, gerai praleisti laiką studentiškoje bendruomenėje, o gal net pradėti bendradarbiauti! Po finalinio žaidimo dalyvius ir jų palaikymo komandas organizatoriai kvies pasilikti ilgiau – kartu žiūrėti Eurolygos krepšinio varžybas.

Šių metų pirmos vietos nugalėtojai turės galimybę iškovoti kelialapį į televizijos žaidimą „Kas ir Kodėl“. Kad kova būtų tikrai nuožmi, klausimų sudėtingumu padeda rūpintis protmusiai.com, o renginio nuotaiką užtikrins Tomas (gerasvedejas.lt). 15 eurų vertės dalyvio mokestis užtikrina visos komandos narių dalyvavimą renginyje. Kiekviena studentų komanda dalyvaudama prisideda prie kilnaus tikslo – 50% surinktos sumos bus skiriama Ukrainą remiančiai organizacijai „Blue & Yellow“.

Viskas, ką reikia padaryti studentams jau dabar, tai iki kovo 29 dienos užpildyti registracijos formą, sumokėti dalyvio mokestį, nusiteikti įtemptai kovai ir jau netrukus susitiksime 2023 metų „Nacionalinio studentų protmūšio“ žaidime!

Komandų registracija: https://forms.gle/oxe28MTrV3so7PMB8
Daugiau informacijos feisbuke: https://www.facebook.com/studentuprotmusis
Informacija instagrame: https://instagram.com/studentu_protmusis?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 


Atgal