Startuoja bendrojo priėmimo II etapas

2019-08-01

Vakar buvo paskutinė diena, kai aukštosiose mokyklose vyko studijų sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti bendrojo priėmimo pirmajame etape. Bendrojo priėmimo II etapo prašymus studijuoti galima teikti rugpjūčio 1–3 dienomis.

Prašymai teikiami internetu per www.lamabpo.lt, bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje. Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) priėmimo tarnyboje pildančių prašymus ir norinčių pasikonsultuoti laukiame rugpjūčio 1–2 dienomis. Šeštadienį (rugpjūčio 3 d.) priėmimo tarnyba nedirbs.

Bendrojo priėmimo sistema prašymų teikimui bus atvira nuo rugpjūčio 1 d. 12 val. iki rugpjūčio 3 d. 12 val.

Bendrojo priėmimo II etape gali registruotis ir teikti prašymus ne tik užsiregistravusieji ankstesniame etape, bet ir kiti asmenys, norintys pateikti prašymus studijoms ir galbūt nespėję to padaryti anksčiau.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 6 d., studijų sutartis kviesime atvykti pasirašyti rugpjūčio 7 ir 8 dienomis. 

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad stojantysis, pasirašęs studijų sutartį į valstybės finansuojamą vietą ar valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija, net ir nutraukęs ją pirmojo etapo metu, antrajame etape galės pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą.

Pretenduojantys į likusias laisvas vietas galės registruoti savo prašymus nuo rugpjūčio 12 d. iki rugpjūčio 15 d. ir dalyvauti papildomame priėmime. Šiame etape bus teikiamas naujas prašymas, kuriame stojantieji galės nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus. Jau turintys pasirašytas sutartis valstybės finansuojamose studijų vietose ar gavę studijų stipendiją, papildomame priėmime prašymus galės teikti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 20 d. iki 12 valandos.

Toliau tęsiamas ne tik bendrasis, bet ir tiesioginis (tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas) priėmimas.

Šiaulių valstybinės kolegijos siūlomų studijų programų sąrašą galite rasti ČIA.

Konsultuokitės, domėkitės, apsispręskite!

Priėmimo tarnyba dirba I–V 9-16 val.

tel.: (8 41) 52 37 69, (8 41) 52 50 51, mob. 8 615 97 114

el. p. priemimas@svako.lt

Aušros al. 40, Šiauliai

 


Atgal