Sporto šventėje iškovota pirmoji vieta!

2021-09-13

Rugsėjo 11–12 dienomis Šventojoje Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) Sporto komiteto organizuotoje darbuotojų sporto šventėje susirinko gausus būrys dalyvių. 

Šventėje dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kauno technikos kolegijos, Lietuvos verslo kolegijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai.

Šventės dalyviai rungėsi krepšinio, futbolo, smiginio ir virvės traukimo rungtyse. Krepšinio rungtyje geriausiai sekėsi lektoriui Antanui Garbaliauskui – jam atiteko trečioji vieta. Smiginio rungtyje šis dėstytojas užėmė pirmąją vietą, o lektorius Vytautas Padgureckas buvo trečias. Futbolo rungtyje antroji vieta atiteko lektoriui Vytautui Padgureckui. Virvės traukimo rungtyje lygių neturėjo ir aukso medaliais pasipuošė dėstytojai Deividas Nesovas, Remigijus Juknevičius, Antanas Garbaliauskas ir Informacinių technologijų centro technikas Algirdas Alekna.

Susumavus visų sporto šakų rezultatus, paaiškėjo, kad Šiaulių valstybinės kolegijos darbuotojų komanda iškovojo pirmąją vietą! Antra liko Kauno technikos kolegija, treti – Kauno  miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sportininkai.

Pasibaigus varžyboms, atskirų sporto šakų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, kolegijų komandos, sporto šakų nugalėtojos ir prizininkės – taurėmis.

Renginyje susumuoti galutiniai XX Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių rezultatai. Šiaulių valstybinė kolegija apdovanota taurėmis: mūsų aukštosios mokyklos merginų komanda savo grupėje iškovojo antrąją vietą, o vaikinai buvo treti.

Sveikiname visus kolegijos sportininkus, linkime toliau aktyviai leisti laisvalaikį ir propaguoti sportišką gyvenimo būdą!

Primename, kad Šiaulių valstybinės kolegijos studentai gali įsitraukti į įvairių sporto šakų veiklas. Sportininkai dalyvauja sporto renginiuose, varžybose, rungtynėse, varžosi Lietuvos kolegijų studentų žaidynėse. Jie ne tik garsina Šiaulių valstybinės kolegijos vardą šalyje, turiningai leidžia laiką drauge, bet ir džiaugiasi sporto laimėjimais.

Merginų kviečiamos į krepšinio, tinklinio, stalo teniso, lengvosios atletikos treniruotes.
Vaikinams siūloma rinktis krepšinį, tinklinį, futbolą, stalo tenisą, lengvąją atletiką, svarsčių kilnojimą.
 
Nori prisijungti? Laukiame tavęs sporto aikštelėje! Vadovas – sportinės veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas, mob. 8 650 88 318, el. paštas v.padgureckas@svako.lt.


Atgal