Socialinė akcija „Padovanok suknelę“

2018-12-06

„Padovanok“ – tai socialinė iniciatyva, skatinanti dalintis. Šiemet ji pirmą kartą organizuojama ir Šiauliuose, o finalinis akcijos renginys vyks Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Jau ketvirtus metus akciją Lietuvoje inicijuoja Eskedar Maštavičienė. „Padovanok“ tikslas – padėti sudėtingoje situacijoje esančioms ar vargingiau gyvenančioms moterims pasipuošti per didžiąsias metų šventes. Kasmet vis daugiau socialiai atsakingų ir aktyvių moterų skirtinguose miestuose susiburia, kad prieš Kalėdas pradžiugintų sunkiau besiverčiančias savo miesto moteris.

Šiaulių valstybinė kolegija taip pat kviečia prisidėti prie šios prasmingos ir gražios idėjos –padovanoti puošnią suknelę, batelius, papuošalų... Dovanodamos sukneles, moterys kartu dovanoja bendrystę ir įkvepia pasitikėjimo toms, kurios šiandien susiduria su sunkumais.

Finalinis renginys vyks gruodžio 19 dieną Šiaulių valstybinėje kolegijoje, Aušros al. 40. Jo metu sukviestoms moterims bus padovanotos suknelės, prie jų derantys bateliai, papuošalai. Vizažistės, stilistės patars dalyvėms ir padės sukurti bendrą šventinį įvaizdį. Suburti atlikėjai kurs jaukią vakaro atmosferą.

Suknelės ir kiti priedai renkami iki gruodžio 14 d. adresu Vilniaus g. 173 (Kūno dizaino studija „MagiFix“, įėjimas iš P. Višinskio gatvės).

Moterys kviečiamos dovanoti joms nebereikalingas (patinkančias, bet nedėvimas, atsibodusias, nebetinkamo dydžio, vis dar gražias ir tvarkingas) sukneles, taip pat batelius, papuošalus, aksesuarus visa tai surenkančioms savanorėms.

Pernai akcijos renginiai vyko dvylikoje Lietuvos miestų.

Renginio  naujienos socialiniame tinkle „Facebook“.


Atgal