Šiaulių valstybinės kolegijos studentai šventė Žemės dieną

2017-03-20

Šiandien Šiaulių valstybinėje kolegijoje skambėjo muzika, skraidė paukščiai ir drugeliai, žydėjo gėlės. Vyko renginys, skirtas Žemės dienai.

Įmonių ir įstaigų administravimo studijų programos antro kurso studentai kartu su dėstytoja dr. Jurgita Maciene kelias savaites ruošėsi ir intensyviai planavo, kaip paminėti Žemės dieną. Organizatoriai suko galvas rengdami užduotis, kūrė dekoracijas, stengėsi, kad renginys būtų įdomus ir naudingas.

Centriniuose rūmuose vykusio renginio dalyviai, įsitraukę į nuotaikingus žaidimus, galėjo pasitikrinti žinias apie mūsų planetą – jos geografiją, gamtą, gyvūnus. Vienas iš žaidimų buvo viktorina, kurioje kiekvienas norintis galėjo išbandyti jėgas ir atsakyti į penkis pasirinktus klausimus. Kitame žaidime buvo galima pasitikrinti pastabumą ir atidumą. Reikėjo kuo greičiau sudėlioti vieną iš pasirinktų dėlionių, kuriose užfiksuoti gamtos vaizdai. Dar vienas linksmas ir atraktyvus žaidimas buvo „Žemėlapis“: jo dalyviai žemėlapyje vėliavėlėmis turėjo pažymėti tas šalis, kuriose kovo 20-ąją švenčiama Žemės diena. Taip pat buvo galima nusifotografuoti prie specialiai šiai dienai dekoruotos fotosienos.

Kolegijos bendruomenė greitai įsitraukė į žaidimus: užduotis išmėgino studentai, dėstytojai ir kiti darbuotojai. Visi tie, kurie pademonstravo savo žinias, buvo apdovanoti įvairiais prizais.

Po šventės Kolegijoje studentai įsiliejo į Žemės dienos minėjimo šurmulį mieste.

Renginio organizatorių informacija ir nuotraukos


Atgal