Šiaulių valstybinėje kolegijoje – Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS hakatonas

2022-11-18

Šiaulių valstybinė kolegija jau ne vienerius metus organizuoja Šiaulių jaunimui skirtą renginį – „Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS“.

Reprezentacinis Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamas renginys kasmet stebina naujomis idėjomis ir sumanymais.

Šių metų renginio naujovė – TAVO PIN KODO hakatonas – iššūkių dirbtuvės, kuriose kviečiami dalyvauti Šiaulių miesto 8–12 klasių moksleiviai.

Hakatonas laukia moksleivių lapkričio 18 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

Hakatonas – tai smagi žaidybinė forma, leidžianti patirti komandinio darbo ir iššūkių įveikimo džiaugsmą! Įmonės ir organizacijos ieško sprendimų, o jauno žmogaus kūrybiškumui ir netradiciniam mąstymui kaip tik reikia erdvės atsiskleisti. Hakatonai paremti novatorišku idėjų įrodymu ir pristatymu, skatinančiu išreikšti kūrybines dalyvių mintis ir pritaikyti netradicinius problemų sprendimus. Tai puikus metodas, leidžiantis puoselėti inovacijų kultūrą ir ieškoti naujų galimybių.

Įdomu pabandyti? Kviečiame Šiaulių miesto 8–12 klasių moksleivius burtis į komandas iš 6 žmonių. Registruokitės ir būkite pasirengę per kelias valandas atlikti neformalaus ugdymo organizacijų pateiktas užduotis.

Komandų registracija: https://bit.ly/SVAKO_hakatonas2022

Užsiregistravote? Laukiame komandų lapkričio 18 d. 9 val. Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40)! Atvykite gerai nusiteikę ir smagiai praleiskite laiką kartu su kitais bendraminčiais. Numatoma renginio pabaiga – 14 val.

Renginio organizatoriai tikisi, kad tokio renginio koncepcija sudomins Šiaulių miesto moksleivius, dovanos jiems puikų pusdienį komandinio darbo ir daug naujų pažinčių. Hakatonas suteiks galimybę įgyti daugiau žinių, „išlipti iš komforto zonos“ ir pabandyti sudalyvauti naujoviško tipo renginyje.

Iššūkius moksleiviams paruošė Šiaulių dailės galerija, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Šiaulių skyrius ir „Aušros“ muziejus.
Geriausi sprendimai bus apdovanoti rėmėjų prizais!

Renginio rėmėjai – Atlantis cinemas, Akropolio ledas, Valstybinis Šiaulių dramos teatras, UAB „Nord Robotics“, bendrovė „Gubernija“, bendrovė „i-dental“, bendrovė „Baltic champs“, UAB „Kalvis“, bendrovės „Maxima“, „Interscalit“.

Finalinis „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ renginys nuotoliniu būdu organizuojamas lapkričio 24 dieną. Tiesioginę renginio transliaciją online galės stebėti visi norintys.

„Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ naujienas kviečiame sekti interneto svetainėje www.tavopinkodas.lt.


Atgal