Šiaulių valstybinė kolegija – tarp sportiškiausių aukštųjų mokyklų Lietuvoje!

2021-12-09

Baigėsi XXI Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynės. Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos (LKDK) sporto komiteto organizuotose žaidynėse studentai rungėsi krepšinio, tinklinio, futbolo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir svarsčių kilnojimo varžybose.

Susumavus visų sporto šakų rezultatus, Šiaulių valstybinė kolegija merginų grupėje pelnė II vietą (150 tšk.), tik vienu tašku atsilikusi nuo I vietą iškovojusios Kauno kolegijos (151 tšk.), III vietoje liko Vilniaus kolegija su 147 taškais.

Susumavus visų sporto šakų rezultatus vaikinų grupėje, I vietą iškovojo Kauno kolegija (223 tšk.), II vietą laimėjo Vilniaus kolegija (218 tšk.), III vieta džiaugėsi Šiaulių valstybinė kolegija (209 tšk.).

XXI Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti taurėmis bei medaliais.

Sveikiname ir dėkojame visiems studentams, kurie prisidėjo prie sportinių pasiekimų!

Šiaulių valstybinės kolegijos sportininkus apdovanojimų link veda Šiaulių valstybinės kolegijos sporto veiklos organizatorius Vytautas Padgureckas.