Šiaulių valstybinė kolegija plečia bendradarbiavimą

2017-12-14

2017 m. pabaiga Šiaulių valstybinei kolegijai buvo turtinga naujų kontaktų. Gruodžio viduryje į Kolegiją buvo atvykusi svečių iš Ukrainos delegacija. Ukrainiečiai ne tik susipažino su abiejų fakultetų materialine baze, bet ir bendravo su Kolegijos socialiniais partneriais, dalyvavo kultūrinėje programoje.

Vizito rezultatas – pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Kijevo statybos, architektūros ir dizaino koledžu, Kropivnickio inžineriniu koledžu, Kirovogrado E. Muchino medicinos koledžu, Malynsko miškininkystės koledžu ir Sumų statybos koledžu.

Sutarčių tarp Šiaulių valstybinės kolegijos ir Ukrainos aukštųjų mokyklų tikslai – skatinti institucijų bendradarbiavimą, plėtoti partnerystės ryšius mokslinės, kultūrinės ir akademinės veiklos srityse.

Partneriai įsipareigoja kartu rengti naujas programas arba atskirus modulius, bendromis jėgomis gerinti švietimo kokybę, rengti studentų ir dėstytojų mokslines-praktines konferencijas, dalyvauti projektinėje veikloje, sudaryti galimybes akademinio personalo ir studentų stažuotėms, keistis su mokslo ir švietimo naujienomis susijusia informacija.

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija


Atgal