Šiaulių valstybinė kolegija nuotoliniu būdu organizuoja Atvirų durų dienas

2022-03-17

2022 metų Atvirų durų dienos kviečia virtualiai pažinti, patirti ir keliauti! Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojami  nuotoliniai renginiai skirti ne tik moksleiviams, bet ir plačiajai auditorijai – moksleivių tėvams, studentams, akademinei bendruomenei, alumnams, švietimo atstovams, socialiniams partneriams ir kt.

Šių metų aukštosios mokyklos renginių ciklas pavadintas „Patirčių mozaika“: dalyvausiantiems nuotoliniuose (ir ne tik) susitikimuose siūloma puiki proga iš arčiau pažinti Šiauliuose veikiančią aukštojo mokslo įstaigą, vykdomas studijų programas, patobulinti savo žinias kai kuriomis specifinėmis temomis, plėsti akiratį – tam parengta 20 užsiėmimų ir nuotolinių susitikimų. Susidomėjusieji kviečiami ir į nuotolines priėmimo konsultacijas.

Mozaika susideda iš skirtingų dalių, kurios taip pat gali simbolizuoti skirtingas patirtis, sritis, kasdienio gyvenimo ir pažinimo galimybių įvairovę. Šiaulių valstybinės kolegijos renginių ciklas „Patirčių mozaika“ siūlo leistis į kelionę, kurios tikslas – įvairios patirtys, leisiančios geriau pažinti save, rasti tai, kas domina, atskleisti gebėjimus, pažinti ir išmokti, tobulėti.  

Atvirų durų renginių ciklas ne tik suteiks naujų žinių, bet ir parodys, kiek savirealizacijos galimybių žada studijos šioje aukštojoje mokykloje. Kad kelionė per patirtis būtų sklandi, pasirengę padėti Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojai.

Atvirų durų dienų renginiai prasideda kovo 3 d. ir tęsis iki pat kovo 24 dienos.

Šiaulių valstybinė kolegija atveria duris ne tik kovo mėnesį. Žinodami, kad artėja svarbus laikotarpis ketinantiems rinktis studijas, raginame planuoti(s) ir gyvus susitikimus – dėl patogaus jų laiko ir datos kviečiame susisiekti individualiai.

Kovo 24-ąją numatomas finalinis renginių ciklo susitikimas su moksleiviais – tądien moksleivių laukiama apsilankančių Šiaulių valstybinėje kolegijoje gyvai. Daugiau informacijos apie kovo 24 dienos susitikimus ir išsami programa bus paskelbta artimiausiu metu. Sekite naujienas aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.

Kovo–balandžio mėnesiais Šiaulių valstybinė kolegija moksleiviams suplanavusi nemažai užsiėmimų. Miesto mokyklas kviečiame sekti Socialinių kompetencijų ugdymo kalendoriaus naujienas, rinktis užsiėmimus ir registruotis.

Iki susitikimų Šiaulių valstybinės kolegijos renginiuose!

KOVO 3–23 DIENOMIS PLANUOJAMŲ RENGINIŲ PROGRAMA (parsisiuntimui)

Registracija į finalinį Atvirų durų dienų renginį kovo 24 d. gyvai

 

PROGRAMA

Kovo 3 d. 15–15.45 val. Seminaras „Sportinio pleistro klijavimo metodikos traumų prevencijai“
Sportinio pleistro klijavimas yra gana populiarus ir ilgą laiką pasitelkiamas kaip traumų prevencijos ir reabilitacijos būdas. Seminaro metu bus pristatomi pagrindiniai šios metodikos privalumai, pritaikymo galimybės, konkrečios klijavimo metodikos. Besidomintys Kineziterapijos studijų programa galės užduoti klausimų užsiėmimą vesiančiam dėstytojui Dovydui Gedrimui.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/8xWSyJ7D196ntWrbA
 
Kovo 7 d. 14.30–15.15 val. Susitikimas „2022 metų priėmimo į aukštąją mokyklą reikalavimai“
Planuoji studijas pradėti 2022 metais, bet ramybės neduoda keli klausimai? Priėmimo specialistė Rasa Bražienė tikrai padės išspręsti visus rebusus. Susitikimo metu aptarsime minimalius reikalavimus stojantiems į Šiaulių valstybinę kolegiją 2022 metais, konkursinio balo sandarą stojant į ŠVK studijų programas.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/qhhXxTVbuiY3kZaXA
 
Kovo 14 d. 11.30–12.15 val. Seminaras „Patikrink-paskambink-padėk, bet tik nepabėk!“
Seminaro metu dalyviams siūloma prisiminti gaivinimo pradžiamokslį, daugiau sužinoti apie Bendrosios praktikos slaugos programą, pasitikrinti žinias programėlėje KAHOOT ir laimėti prizą! Seminarą ves Biomedicinos mokslų katedros lektorė Indrė Šidlauskienė.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/NWksHb3cF9qKBWLp6
 
Kovo 15 d. 14–15 val. Pokalbis-diskusija „Transporto logistika iš arti“
Užsiėmime, į kurį kviečia Transporto inžinerijos katedros lektoriai Sigita Tautkevičienė ir Manvydas Bagavičius, siūloma galimybė žvilgtelėti į transporto logistikos specialisto kasdienybę: dėstytojai parodys, kaip veikia kelios transporto logistikos imitavimo / stebėjimo programos; bus diskutuojama apie studijas – puiki proga daugiau sužinoti apie Transporto logistikos technologijų studijų programą. Išgirsi, kokių gebėjimų, žinių ir savybių reikia būsimajam transporto logistikos specialistui.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/6W5HnWjiejda3CEw7 
 
Kovo 15 d. 15–16 val. Seminaras „Masažo ir savimasažo poveikis persirgus Covid 19: ką turiu žinoti?“
Persirgusiems COVID-19 liga ypatingai svarbus reabilitacijos laikotarpis, galimybė stiprinti labiausiai viruso pažeistas organizmo sritis. Seminaras yra gera proga įsitikinti, kad masažas gali būti puiki priemonė siekiant sustiprinti organizmą, pagerinti kraujo ir limfos apytaką, mažinti nuovargio požymius, o savimasažas yra viena iš priemonių siekiant pagerinti uoslę. Jeigu bus klausimų apie Kineziterapijos studijų programą, dėstytoja Lina Stungienė pasirengusi į juos atsakyti.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/BDBoHgn3D1HLvGmT8 
  
Kovo 16 d. 14–15 val. Seminaras „Ar tikrai vartotojas pats priima sprendimus pirkti: prekės ženklų ambasadorių ir nuomonės formuotojų vaidmuo“
Seminare kartu su docente dr. Žaneta Kavaliauskiene bus analizuojami šiandienos pirkėjų įpročiai internete, nuomonės formuotojų reikšmė ir poveikis prekės ženklams. Šis seminaras – puiki proga daugiau sužinoti, kuo išskirtinė Tarptautinio verslo studijų programa.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/ziHUuXRx6cwQydWW6
 
Kovo 16 d. 15–16 val. Interaktyvi paskaita „Viskas, ko nežinojote apie transportą“
Interaktyvios paskaitos metu Transporto inžinerijos katedros lektoriai Ramūnas Ignatavičius ir Tomas Kalinauskis žada atskleisti dar negirdėtų faktų apie automobilių istoriją, sandarą, techninę priežiūrą ir diagnostiką. Smalsiausieji žinias galės pasitikrinti viktorinoje ir sužinoti visus atsakymus į klausimus apie Automobilių techninio eksploatavimo ir Autotransporto elektronikos studijų programas.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/F8d4oLPSSQeVykVz7 
 
Kovo 17 d. 11.30–12.30 val. Interaktyvi paskaita „Žinomas nežinomas e. paveldas: turinio kūrimas“
Interaktyvios paskaitos metu Informacijos valdymo studijų programos studentė Violeta Karklytė pristatys vienintelį Baltijos šalyse senovinių eglutės žaisliukų muziejų, papasakos apie tai, kaip kuriamas Lietuvos skaitmeninto kultūros paveldo portalo Epaveldas.lt turinys. Jeigu kils klausimų apie unikalią ir vien tik Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykdomą Informacijos valdymo studijų programą (su galimybe įgyti dvigubą diplomą Lietuvoje ir Portugalijoje!), būsime pasirengę atsakyti ir į juos.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/XZup4vkmiPLRyNBs7 

Kovo 17 d. 12–12.45 val. Diskusija ir interaktyvus žaidimas KAHOOT „Buhalteris – nuolat tobulėjantis profesionalas“
Diskusijoje su Buhalterinės apskaitos studijų programa pasirengę supažindinti studentai ne tik dalinsis studijų patirtimi, bet ir papasakos apie laiką po paskaitų – galimybę dalyvauti renginiuose, konferencijose ir smagią studentišką kasdienybę. Daugiau apie šią studijų programą ir buhalterio darbo ypatumus bus galima paklausti ir diskusijoje dalyvausiančių Verslo ir apskaitos katedros dėstytojų – docentės dr. Ritos Bužinskienės ir lektorės Aistės Padgureckienės. Norinčių pasitikrinti žinias laukia interaktyvus žaidimas KAHOOT.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/67ivWjXnbvThsz198 

Kovo 17 d. 14–15 val. Pokalbis-diskusija „Sveikai maitinuosi, todėl esu žvalus, linksmas ir man sekasi mokytis“
Neabejojama, kad kiekvieno žmogaus savijautai įtakos turi tinkamos kokybės maistas tinkamu laiku ir tinkamomis porcijomis. Pokalbis-diskusija „Sveikai maitinuosi, todėl esu žvalus, linksmas ir man sekasi mokytis“ – tai pokalbis apie sveikos mitybos svarbą ir būtinybę. Verslo ir apskaitos katedros lektorė Vaiva Pranevičienė dalinsis patirtimi ir patarimais šia tema, kvies kartu ieškoti būdų, kaip įprasti maitintis sveikai.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/PdydKGLT7o7XM2DH6

Kovo 17 d. 14–15 val. Pokalbis „Sukonstruoti transporto priemonę? Misija įmanoma!“
Transporto inžinerijos katedros lektorius Tomas Kalinauskis papasakos apie tai, ko mokoma paskaitų ir praktinių užsiėmimų metu, kokias pačių sukonstruotas transporto priemones Automobilių techninio eksploatavimo ir Autotransporto elektronikos studijų programų studentai pristato kaip baigiamuosius darbus. Bus kalbama, ko reikia, kad transporto priemonė taptų visateise eismo dalyve. Tomas sako: „Sukonstruoti transporto priemonę? Misija įmanoma!“. Nori sužinoti daugiau? Domiesi studijomis, susijusiomis su automobiliais ir kitokia technika? Lauksime tavęs prisijungiant!
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/N7m6wcyrZTzcHmp67 

Kovo 21 d. 11–12 val. Pokalbis-diskusija „Inžinerijos studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje“
Inžinerijos specialistų poreikį ir karjeros galimybes Šiaulių regiono darbo rinkoje pristatys UAB „Jupojos technika“ direktorius Raimundas Vaišvilas, UAB „Ars ingenii“ automatikos inžinierius Justas Martinaitis, UAB „Nord Robotic“ inžinierius Alexander Abramovich, „Fotomate“ įmonės techninio palaikymo inžinierius Baltijos šalims Mantas Plienis. Apie Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programą kalbės lektorius Marius Kernagis, elektronikos inžinerijos studijas pristatys docentas dr. Donatas Dervinis, Gamybos inžinerijos studijų programos galimybes aptars docentas dr. Artūras Sabaliauskas. Jeigu domiesi inžinerijos studijomis, tik dar nežinai, kurią programą rinktis, pokalbis subalansuotas kaip tik tau.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/GbD7YSv5k8MQFqHJ9 

Kovo 22 d. 11–11.45 val. Pokalbis-pristatymas „Studentai apie statybos inžineriją“
Statybos inžinerijos specialistų poreikį Šiaulių regiono darbo rinkoje aptars Dariaus Beconio IĮ direktorius gamybai Saulius Turskis. Besidomintiems studijomis bus pristatyta Statybos programos studijų bazė. Statybos inžinerijos studentai papasakos, kokių praktinių gebėjimų įgijo studijuodami kolegijoje.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/7sRTn1iffspk8PyX9 

Kovo 22 d. 12–12.45 val. Pokalbis „Ką reikia žinoti norint tapti ŠVK studentu?“
Pavasariui įsibėgėjant, jau planuoji, kad rudenį pradėsi kaip aukštosios mokyklos studentas? Prisijunk prie online pokalbio, kad iki priėmimo pradžios būtum pasirengęs šiam naujam gyvenimo etapui. Priėmimo specialistė Rasa Bražienė pasirengusi atsakyti ir į pačius netikėčiausius klausimus apie galimybę studijuoti mūsų aukštojoje mokykloje. Susitikimo metu aptarsime minimalius reikalavimus stojantiems į Šiaulių valstybinę kolegiją 2022 metais ir konkursinio balo sandarą stojant į ŠVK studijų programas.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/qD6ufZ2qfStGmX9S6 

Kovo 22 d. 14–14.45 val. Pristatymas „Verslo ir technologijų fakultete studijuoti verta!“
Renginyje susipažinsite su Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto vykdomų studijų programų įvairove, absolventų poreikiu darbo rinkoje, studijavimo ir studentavimo mūsų aukštojoje mokykloje ypatumais. 
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/ZTLyegJLrtYv6EHW9  

Kovo 22 d. 15–15.45 val. Pristatymas „Sveikatos priežiūros fakultetas kviečia studijuoti“
Pristatyme „Sveikatos priežiūros fakultetas kviečia studijuoti“ sužinosi ne tik apie visas čia vykdomas programas, bet ir galėsi pačios fakulteto vadovės Gintos Gerikaitės paklausti, kokiems žmonėms labiausiai tinka sveikatos mokslų ir socialinio darbo studijos.
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/GhXCLPAxz5LG5dUg9 

Kovo 23 d. 11–11.45 val. Interaktyvi online paskaita „Šiuolaikinė gamyba – stereotipai ir tikrovė“
Programos Gamybos ir logistikos vadyba studentai ir socialinės partnerės UAB „Vilmers“ atstovė pristatys šiuolaikinės gamybos įmonės veiklą, papasakos apie tai, kokių gebėjimų reikia gamybos ir logistikos vadybos specialistui. 
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/AiUh7ZedQn71oyf6A   

Kovo 23 d. 13–14 val. Pokalbis-pristatymas „Kodėl informatikos mokslų studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje?“ 
Kodėl informatikos mokslus verta studijuoti Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Kokias programas vykdo Šiaulių valstybinė kolegija? Kiek laiko trunka praktikos? Kokios karjeros perspektyvos? Kokiose įmonėse galėsiu dirbti? Į šiuos ir panašius klausimus tikrai išgirsi atsakymą renginyje, kuriame bus pristatomos Informatikos mokslų katedroje vykdomos studijų programos: Informacinių sistemų technologija, Multimedijos technologijos ir Programų sistemos. Dalyvaus įmonių atstovai. Renginio dalyviai turės galimybę klausti visko, ką jie norėtų išgirsti apie informatikos mokslų studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje. 
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/T7QScQi96o6V6xWc6

Kovo 23 d. 14–15 val. Pokalbis-diskusija „Saugus krovinių pristatymas vartotojams“
Užsiėmime, kurį ves Transporto inžinerijos katedros lektoriai Darius Astrauskas ir Manvydas Bagavičius, siūloma galimybė žvilgtelėti į transporto logistikos specialisto kasdienybę ir susipažinti su saugiais krovinių pristatymo būdais: Transporto logistikos technologijų programos absolventai papasakos apie logistikos specialisto funkcijas ir kasdienybę; dėstytojai pademonstruos krovinių tvirtinimo, pakavimo svarbą transporte, paaiškins, kaip veikia transporto logistikos imitavimo programos; bus diskutuojama apie studijų programos Transporto logistikos technologijos išskirtinumą. 
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/ateweiuyZn1Ys5i27  

Kovo 23 d. 15–15.45 val. Diskusija „Socialiniai darbuotojai keičia gyvenimus“
Diskusijoje laukiami tie, kurie svarsto rinktis socialinio darbo studijas Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Koks žmogus gali būti socialiniu darbuotoju? Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis Socialinio darbo studijų programą? Diskusijoje į šiuos (ir visus kitus) klausimus atsakys, apie socialinio darbuotojo kasdienybę ir iššūkius, įvairias karjeros patirtis papasakos Socialinio darbo studijų programos alumnai. Lauksime prisijungiant visų, kuriuos domina šios studijos! 
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/VgMq4pvZdkTWdtN28   

Kovo 24 d. Finalinis atvirų durų dienų „Patirčių mozaika“ renginys gyvai
Išankstinė dalyvių registracija: https://forms.gle/NjYqd3atGjV7wtEx6 


Atgal