Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į parodą „Tavo PIN KODAS 2018“

2018-08-17

Paroda „Tavo PIN KODAS“, vyksianti jau 5 kartą, Šiaulių arenoje šurmuliuos rugsėjo 6 dieną nuo 16 iki 19 val. Renginyje laukia daug aktyvių pramogų, veiklų, pažintinių, praktinių užsiėmimų, įdomių susitikimų ir galimybė iš arčiau pažinti savo miestą – kultūrinį jo gyvenimą, verslą, švietimą.

Šiaulių valstybinė kolegija, šiemet prisijungusi prie renginio organizatorių, kviečia 9–12 gimnazistus dalyvauti praktinėse-kūrybinėse dirbtuvėse (grupių registracija el. p. vrs@svako.lt), moksleiviai taip pat bus laukiami interaktyviame Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos (LINPRA) INFOMOBILYJE (šių metų renginio naujovė!).

Šiauliečiams ir miesto svečiams bus organizuojami susitikimai su žinomais šalies žmonėmis, įkvepiančiomis asmenybėmis, kurios atvyks pasidalinti savo istorijomis ir idėjomis, kaip kiekvienas iš mūsų gali tapti geresnio rytojaus kūrėju, skatins prasmingai keistis, įkvėps, patars, diskutuos apie šiandienos aktualijas, svarbias tiek jaunam, tiek vyresniam. Pažintis su žmonėmis, kurių pavyzdžiu norisi sekti, žada naujų patirčių, paskatinsiančių siekti savo tikslų, tobulėti. Motyvacinėje sesijoje laukiama 3–4 pranešėjų.

Šiaulių valstybinė kolegija jau dabar skelbia, kad viena jų bus dr. Austėja Landsbergienė – socialinių mokslų daktarė, kontekstinio ugdymo pradininkė, didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“ ir Karalienės Mortos mokyklos steigėja. Dr. Austėjos Landsbergienės pranešimas bus skirtas vyresnių klasių gimnazistams, jų tėvams ir pedagogams. Organizatoriai tikisi, kad Austėjos mintys, diskusija su renginio dalyviais paskatins jaunuolius dar atsakingiau rinktis savo ateitį, siekti tikslų, labiausiai atkreips dėmesį į karjerą, savęs pažinimą ir tobulėjimą. 

Penktą kartą organizuojama Šiaulių miesto, rajono vaikų, jaunimo ir jų tėvų aktyvaus, kūrybiško laisvalaikio užimtumo paroda į vieną vietą suburs švietimo įstaigas, verslo įmones, neformaliojo švietimo institucijas, kurios pristatys savo veiklas ir renginio dalyviams pasiūlys įsitraukti į kūrybinių bei inžinerinių idėjų įgyvendinimą. Skirtingų sričių – verslo, mokslo, neformaliojo švietimo – atstovai užtikrins renginio kompleksiškumą ir galimybę įvairioms tikslinėms grupėms (moksleiviams, jų tėvams, miesto ir regiono visuomenei) susipažinti su išmaniojo miesto koncepcija ir jos įgyvendinimo idėjomis.

Paroda „Tavo PIN KODAS“ – vieta, kurioje mokslo, meno, sporto, verslo specialistai ir aktyvus jaunimas supažindins visus susidomėjusius su savo veiklomis, projektais, dalinsis aktualiausiomis idėjomis, užmegs naujų ryšių. Šis renginys suteikia išskirtinę galimybę miesto visuomenei pristatyti savo organizaciją, jos unikalumą ir siūlomas veiklas.

Kūrybiško ir aktyvaus laisvalaikio užimtumo idėjų paroda „Tavo PIN KODAS 2018“ rudenį sugrįžta su ryškiausiomis spalvomis! Kokybiškas užimtumas atveria nepamatuotas galimybes ugdyti(s) vaikų vertybėms, socialiniams įgūdžiams ir asmeniniams gebėjimams. Padėsime surasti / suprasti / atrakinti / pažinti kiekvieno atėjusio PIN kodą – jaunatviška energija ir maksimalizmas liesis per kraštus parodoje „Tavo PIN KODAS 2018“.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Parodą organizuoja Šiaulių valstybinė kolegija ir Šiaulių arena, finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.


Atgal