Seminaras „Kaip išsigryninti savo verslo modelį ant 1 lapo per 20 minučių?“

2021-10-06

Tai praktinis 2 ak. val. seminaras, kuriame  ne tik susipažinsite, kaip planuojami, kuriami nauji verslai, bet ir patys tai išmėginsite.

Renginio laikas: spalio 21 d. 10 val.  

Seminaro lektorius – dr. Donatas Jonikas.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, per Zoom platformą, prisijungimo nuoroda: https://zoom.us/j/93141390919?pwd=dE5HaUsyTk9MeFN5WElZZ2l1UlNCZz09.

Metodika tikrai lengva ir paprasta, o rezultatai priklausys nuo jūsų kūrybiškumo ir kritinio mąstymo.

Laikas – brangus resursas, ypač šiame technologijų amžiuje.

Todėl neatsitiktinai išplito posakis: jei pradiniam verslo modeliui išgryninti skiriate daugiau kaip 20 minučių, tikriausiai kažką darote ne taip…

Praktinėje seminaro dalyje susiskirstę į grupes arba individualiai išmėginsite verslo drobę ir susikursite pradinį verslo modelį.

Aktyviai sudalyvavę šiame seminare iš jo išeisite nešini verslo modeliu, kurį būsite aptarę su rinkodaros ekspertu, netgi numatę, ką ir kaip savo verslo idėjoje tobulinsite.

Išeisite žinodami, kaip tai daroma, praktiškai išmėginę vieną populiariausių pasaulyje verslo idėjos išgryninimo metodikų.

Donatas Jonikas – startuolių rinkodaros konsultantas.

Tam, kad parašytų knygą „Startup Evolution Curve“, Donatas atliko 1447 startuolių tyrimą ir parengė beveik 500 giluminių interviu su sėkmingų startuolių įkūrėjais.

Knyga buvo itin teigiamai įvertinta daugiau nei 30 užsienio ekspertų, pateko į geriausiai perkamų knygų penketuką pasaulinėje „Amazon“ platformoje startuolių kategorijoje, o interviu ir įžvalgos išspausdintos net FORBES žurnale.

Udemy platformoje 2020 m. rudenį Donatas pristatė 14 val. trukmės filmuotą kursą „Startup Fast Track: Confident Launch in 90 Days or Less“, kuris tapo geriausiai parduodamu startuolių ir verslumo kategorijoje.

Donatas yra ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas, turintis daugiau nei 16 metų patirties. Jis padėjo išgryninti ir realizuoti rinkodaros strategijas daugiau kaip 50 įmonių pradedant nišine paslaugų įmone Klaipėdos uoste, baigiant 97 mln. Eur vertės pirolizės jėgaine Ukrainoje, kitais projektais ne tik Europoje, bet ir Kinijoje, Mauritanijoje. Šiuo metu Donatas Jonikas specializuojasi startuolių ir inovatyvių verslų rinkodaroje, padeda įsivertinti idėjos potencialą, prisitraukti klientų.

Šis renginys  yra projekto „SVAKO verslumo laboratorija“ dalis. Renginių ciklas skirtas Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto 60-ies metų jubiliejui.


Atgal