Sankt Peterburge pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

2017-06-29

Birželio 26 d. Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Natalija Šedžiuvienė pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį – numatytos bendrų darbų gairės su Sankt Peterburgo (Rusija) miesto ūkio politechnikos koledžu (ru. Политехнический колледж городского хозяйства).

Sutartis numato ilgalaikį Šiaulių valstybinės kolegijos ir Sankt Peterburgo koledžo bendradarbiavimą specialistų rengimo, studijų kokybės, mokslinėje-metodinėje, kultūrinėje ir kitose srityse, bendrų renginių organizavimą. 

Partnerių koledžas rengia kompiuterinių sistemų ir kompleksų, programavimo, radioelektronikos mašinų gamybos technologijų, teisės, ekonomikos, buhalterinės apskaitos, logistikos ir socialinio darbo specialistus.

Tikimasi, kad užsimezgęs bendradarbiavimas bus naudingas abiems specialistus rengiančioms institucijoms. Sutartį pasirašiusios šalys įsipareigoja bendradarbiauti rengdamos naujas studijų programas ir atskirus modulius.

Planuojama, kad institucijų dėstytojai ir studentai dalyvaus bendrose konferencijose, olimpiadose, bus organizuojami seminarai ir konkursai, sudaromos galimybės išvykti į stažuotes, kartu kuriami ir vykdomi iš tarptautinių fondų finansuojami projektai.

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija 


Atgal