Robotizacija Šiauliuose: dabartis ir ateities perspektyvos

2018-05-24

Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių pramonininkų asociacija, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, įmonių grupės ABB padalinys Lietuvoje ir Šiaulių valstybinė kolegija organizuoja seminarą. Renginio metu bus kalbama apie robotizaciją, sparčiai besivystantį verslą, pramonę. Seminare laukiama verslo atstovų, švietimo srities specialistų ir jaunimo, kuriam įdomu, kokios Šiaulių, pramonės centro ir išmaniojo miesto, perspektyvos.

Šiauliuose veikia nemažai įmonių, žengiančių koja kojon su naujovėmis, diegiančių pažangias technologijas ir išmaniąsias sistemas – būtent apie tai bus kalbama renginyje, kuriame tikimasi sulaukti Šiaulių miesto savivaldybės atstovų, verslininkų, jaunimo. 

Seminaras vyks gegužės 31 d. nuo 13 val. Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40).

Apie ateities specialistus pramonės įmonėse kalbės Šiaulių valstybinės kolegijos Elektros inžinerijos katedros docentas dr. Dainius Balbonas.

ABB padalinio Lietuvoje atstovai pristatys realizuotą išmanųjį ABB fabriką Heidelberge (Vokietija), apžvelgs produkcijos gamybos perspektyvas, pramonės robotizavimą ir jau įgyvendintus sprendimus. 

Bendrovės „ROL Lithuania“ atstovai kalbės apie gamybos automatizavimą pagal Industry 4.0 standartą.

Skaitmenizacija – ne prabanga, o būtinybė. Pranešimą šia tema rengia Žilvinas Dubosas, UAB „Baltik Vairas“ generalinis direktorius.

ES finansavimo galimybes, paramą pramonės įmonėms pristatys bendrovės „Advance advice“ atstovė Karina Adomavičiūtė.

Kokie Šiauliuose veikiančių įmonių ateities planai, norai ir galimybės? Kokių darbuotojų reikia šiuolaikinei pramonei? Kokie procesai gamyboje neišvengiami? Apie visa tai diskutuosime su svečiais iš įmonių.

Dalyvių registracija internete: https://goo.gl/forms/BCTSMMp7vb7rV0OG2.


Atgal