Rinkimai į Kolegijos Darbo tarybą

2017-10-09

Šiaulių valstybinė kolegija (toliau – Kolegija) skelbia Kolegijos darbo tarybos rinkimus (toliau – Darbo taryba).

Darbo tarybos nariais gali būti renkami visi Kolegijos darbuotojai, kurių darbo santykiai su Kolegija trunka ilgiau kaip 6 mėnesius.

Kolegijos direktorius ir pagal įstatymus, įgaliojimus ar steigimo dokumentus jam atstovaujantys asmenys bei Kolegijos rinkimų komisijos nariai negali būti Darbo tarybos nariais.

Kandidatus gali siūlyti rinkimų teisę turintys darbuotojai, t. y. tie, kurių darbo santykiai su Kolegija trunka bent 3 mėnesius. Kiekvienas darbuotojas gali pasiūlyti po 1 kandidatą raštu (Pasiūlymas dėl kandidato į darbo tarybos narius) kreipdamasis į Kolegijos darbo tarybos rinkimų komisiją ir pateikdamas rašytinį siūlomo kandidato sutikimą būti renkamam į Darbo tarybą (Sutikimas būti renkamam kandidatu į darbo tarybos narius).

Kandidatai į Darbo tarybos narius registruojami iki 2017 m. spalio 16 d., 17.00 val.

Darbo tarybos narių rinkimai elektroniniu balsavimu vyks 2017 m. spalio 19 d.

Darbo tarybos rinkimuose gali dalyvauti ir balso teisę turi visi Kolegijos darbuotojai, turintys bent 3 mėnesių darbo santykius su Kolegija, išskyrus Kolegijos direktorių ir pagal įstatymus, įgaliojimus ar steigimo dokumentus jam atstovaujančius asmenis.

Kolegijos darbo tarybos narių rinkimai vykdomi vadovaujantis Šiaulių valstybinės kolegijos darbo tarybos narių rinkimų tvarkos aprašu, patvirtintu Kolegijos direktoriaus 2017 m. rugsėjo 29 d. įsakymu Nr. VD-23.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis Kolegijos darbo tarybos rinkimų komisijoje Centriniai rūmai, 203 kab. (Aušros al. 40, Šiauliai), tel. (8 41) 52 51 94, el. p. personalas@svako.lt.

 

 


Atgal