Renginių ciklas „SVAKO dienos online: susipažink, atrask, pasirink!“ startuos jau netrukus

2021-02-18

Tradicijos artėjant pavasariui organizuoti atvirų durų dienas nepakeitė ir karantino nulemti apribojimai. Šiaulių valstybinės kolegijos veiklos nesustoja! Kolegija vėl kviečia moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir visus tuos, kurie domisi studijomis aukštojoje mokykloje, į atvirų durų dienas. Šįkart jos planuojamos nuotoliniu būdu.

Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojamas renginių ciklas „SVAKO dienos online: susipažink, atrask, pasirink!“ vyks 2021 m. vasario 24–kovo 18 dienomis. Suplanuota beveik 30 renginių pačiomis įvairiausiomis temomis ir skirtų plačiai auditorijai – moksleiviams, jų tėvams, mokytojams, karjeros konsultantams, ir tiems, kurie šiais metais galbūt planuoja pradėti studijas. Visuomenei pristatomi užsiėmimai, kuriuose dėstytojai, studentai, alumnai, socialiniai partneriai kalbės apie tai, kas įdomu ir aktualu. Sveikata, inžinerija, socialinis gyvenimas, kultūrų įvairovė – tai tik dalis temų, į kurias kviečiama pažvelgti įdėmiau.

Renginių ciklo organizatoriai tikisi, kad Kolegijos siūlomos interaktyvios paskaitos, diskusijos, pokalbiai, viktorinos ne tik plės jų dalyvių akiratį, suteiks naudingos informacijos, bet ir supažindins su Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojais, jų praktine patirtimi, plačiau pristatys studijuojantiems kolegijoje suteikiamas galimybes ir alumnų karjeros perspektyvas.

„Džiaugiamės, kad į renginių ciklo organizavimo įsitraukė visos Šiaulių valstybinės kolegijos katedros. Matome tokių renginių reikalingumą, viešumą. Smagu, kad mūsų siūlomi užsiėmimai nuolat sulaukia didelio susidomėjimo. Juk vienas iš aukštosios mokyklos tikslų ir yra vykdyti švietėjišką misiją, tad į tokių renginių planavimą žiūrime labai atsakingai, siekiame aukščiausios kokybės ir plataus visuomenės įsitraukimo“, – teigia Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Skaistė Buivytė.

Renginių metu jų dalyviai galės susipažinti su kolegija, studijomis šioje aukštojoje mokykloje, pažinti jos bendruomenę, įgyti žinių ir praktinių patarimų. Esant poreikiui, organizuojami individualūs užsiėmimai konkrečioms moksleivių grupėms, kviečiame susisiekti el. p. rinkodara@svako.lt ar tel. 8 671 09 039.

„SVAKO dienos online: susipažink, atrask, pasirink!“ renginių programa

Vasario 24 d.

14 val. Interaktyvi paskaita „Visa tiesa apie kineziterapiją“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/L5G7oA3NxpVFpt1a9. Plačiau apie renginį ČIA. Vietų skaičius ribotas, prisijungimo nuorodą el. paštu gaus tik prisiregistravę dalyviai.

15 val. Pokalbis „Kvepia pasakom“ – svajonės išsipildymas?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/78J78BE1uSbaY56L6. Plačiau apie renginį ČIA. Renginio prisijungimo nuoroda: meet.google.com/tpn-qebp-bco

16 val. Diskusija „Buhalterio profesija: mokslas ar amatas?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/VBHvFciFTYz8cz319. Plačiau apie renginį ČIA. Renginio prisijungimo nuoroda: meet.google.com/frp-pkpm-gwf

Vasario 25 d.

14 val. Automatikos ir elektros inžinerijos studijų programos pristatymas diskusijoje „Inžinieriais gimstama ar tampama?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/EMhTGJd1pEEgbPmr8. Plačiau apie renginį ČIA. Renginio prisijungimo nuoroda: meet.google.com/dov-giju-peg. 

15 val. Interaktyvi paskaita-seminaras „Susikonstruok karjerą pats“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/J15vMDwPuUnxNjsr8. Plačiau apie renginį ČIA. Renginio prisijungimo nuoroda: meet.google.com/sus-encn-xcz

Vasario 26 d.

14 val. 2021 metų priėmimo į Šiaulių valstybinę kolegiją aktualijos. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/uo9S3Dyjkcr2RfVa7. Plačiau apie renginį ČIA. Renginio prisijungimo nuoroda: meet.google.com/dub-sroo-xmt.

Kovo 1 d.

15 val. Pokalbis-diskusija „Racionali ir subalansuota mityba. Kaip atpažinti valgymo sutrikimus?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/9Rta93PXbJPqu4uo8. Plačiau apie renginį skaitykite ČIA. Renginio prisijungimo nuoroda: meet.google.com/kbc-ibvt-vni.

Kovo 2 d.

14 val. Pokalbis „Sukonstruoti automobilį? Misija įmanoma!“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/nQmomqSBA4osSx4t7. Išsamesnį renginio aprašymą rasite ČIA. Dalyvių skaičius ribotas, prisijungimo nuoroda išsiųsta tik iš anksto užsiregistravusiems asmenims.

Kovo 3 d.

14 val. Diskusija „Per studijas – į inžinerinį universalumą“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/acK7G6nnGe1RsMRP8. Daugiau apie renginį skelbiama ČIA. Renginio prisijungimo nuoroda: meet.google.com/ywv-cnqc-bbi.

18 val. Paskaita-diskusija  „Mokinių karjeros projektavimas: nuo profesijos pasirinkimo iki dalyvavimo darbo rinkoje“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/vxv4MjFDa6NC2dHu6. Plačiau apie renginį skaitykite ČIA.

Kovo 4 d.

14 val. Pokalbis „ŠVK studentai kviečia rinktis verslumą ir lyderystę“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/sLGFJhPi5rMRMqbG7. Daugiau apie renginį skaitykite ČIA.

15 val. Pokalbis „Studijos ŠVK Verslo ir technologijų fakultete: kuo jos išskirtinės?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/1o58WiRDcM3nuLNN6. Daugiau apie renginį gali sužinoti ČIA.

16 val. Internetinis seminaras „Paauglių veido odos priežiūros ypatumai: ką turėtų žinoti ir taikyti kiekvienas?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/HW6dRXEKHbpGMjFx8. Daugiau apie renginį skelbiama ČIA.

18 val. Diskusija „Socialiniai tinklai: kokių pavojų kyla jaunimui?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/JWgDisgSEtraJDHC9. Plačiau apie renginį skaitykite ČIA.

Kovo 8 d.

15 val. Pokalbis „Sužinok viską apie studijas ŠVK Sveikatos priežiūros fakultete“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/mHTGVYYTc7Uo31Cb9.

Kovo 9 d.

15 val. Pokalbis-diskusija „Ką svarbu žinoti apie imunitetą?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/oimA4cZc2dmL1yMV8. Daugiau apie renginį sužinosite ČIA.

16 val. Nuotolinė paskaita „Šiek tiek apie skiriamuosius ženklus elektroninėje erdvėje“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/hew8o6r9KCaK9CUN9.

Kovo 10 d.

14 val. Pokalbis-diskusija „Statybos inžinerijos labirintais". Registracijos nuoroda: https://forms.gle/i4GXkZZa9MB3qYmdA.

15 val. Interaktyvus užsiėmimas  „Finansinio raštingumo laboratorija“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/Y1MtPF4FQzERwVBQ6.

17 val. Informacijos valdymo programos studento E. Timuko parengtos knygos apie kardinolą Vincentą Sladkevičių „Savas tarp savų“ pristatymas. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/2eMYBHXWMyyHFFEL8.

Kovo 12 d.

14 val. Diskusija „Socialiniai darbuotojai keičia gyvenimus“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/FmWVC5ZhckUir61Z7.

Kovo 15 d.

15 val. Pokalbis-diskusija „Planuok šeimą atsakingai!“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/m2D4EwowjZd7AN7w6.

Kovo 16 d.

15 val. Interaktyvi paskaita-seminaras „Kaip nepaskęsti kultūrų jūroje?“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/SaDnPnm6ps2K4gP78.

18 val. Pokalbis  „Amžius studijoms – ne riba“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/9WeQeURcvnrM7dn19.

Kovo 17 d.

14 val. Pokalbis-diskusija „Transporto logistika iš arti“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/nuWfKh133RMUAM4P9.

15 val. Kodėl verta studijuoti Informatikos mokslus Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Registracijos nuoroda: https://forms.gle/VwEJgJq98Gut7GfE9.

Kovo 18 d.

14 val. Interaktyvi paskaita „Viskas, ko nežinojote apie transportą“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/YchPkd8VMqgPUVo86.

15 val. Pokalbis-diskusija „Administratoriaus darbai ir dienos“. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/G2JjdQNupmKeHeqv9.


Atgal