Renginių ciklas startavo „Karjeros pusryčiais“

2023-03-14

Šią savaitę Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyksta gausybė renginių – daugelis jų skirti kolegijos bendruomenei, studentams, tačiau juose laukiami ir miesto gyventojai. „Karjeros meniu“ – asmeniniam tobulėjimui skirtas renginių ciklas.

„Karjeros pusryčiai“ – tai pirmasis renginys, kuriuo prasidėjo intensyvi renginių savaitė aukštojoje mokykloje.

Šiaulių miesto savivaldybės mero patarėjas Justinas Švėgžda gausiai susirinkusiai auditorijai kalbėjo apie galimybes, kurias jaunimui ir ne tik siūlo mūsų miestas. Justinas dalijosi darbine patirtimi, asmenine istorija ir skatino renginio dalyvius tapti aktyviais miesto gyventojais, prisidedančiais prie jo kūrimo.

Regioninių naujienų platformos „Etaplius“ vadovė Giedrė Brazlauskaitė kalbėjo apie savanorystę Šiauliuose, organizacijas, kurios mielai priima norinčius išbandyti vieną ar kitą profesiją, „pasimatuoti“ svajojamą darbo vietą ar tiesiog įgyti papildomų kompetencijų, plėsti asmeninius ryšius, tobulinti gebėjimus ir ugdyti praktinius įgūdžius.

„Getfix“ vadovas Emilis Markulis dalijosi kelio į sėkmę istorija, pasakojo apie jam padėjusias patirtis ir drąsino jaunimą išbandyti visas jiems siūlomas galimybes, tobulėti, įsitraukti į įvairių organizacijų veiklas, nebijoti klysti, keliauti, domėtis, atrasti ir tiesiog nestovėti vietoje.

ŠVK alumnė Ersida Morozaitė, „Telia“ komandos vadovė, renginio dalyviams papasakojo apie savo kelią į svajonių poziciją, kurios kantriai siekė, pasidalijo mintimis apie tai, kas gali paskatinti ir motyvuoti drąsiai keliauti tikslų link. Studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje Ersidai tapo vienu iš tramplinų, atvedusių ją į dabartinę darbo vietą.

Karjeros renginių ciklas tęsiasi, kviečiame dalyvauti ir plėsti savo akiratį!

RENGINIŲ PROGRAMA

Kovo 14 d. (antradienis), 14.00–15.00 val. „Sėkmingo įsidarbinimo formulė – ar tokia egzistuoja? Renginio vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas, M. K. Čiurlionio g. 16A.

Renginio pranešėja – Kristina Jonaitienė (Užimtumo tarnyba).

Susitikimo metu aptarsime grožio sferos specialisto, socialinio darbo specialisto galimybes ir perspektyvas darbo rinkoje. Ar Lietuvoje užteks vietos grožio specialistams? Užimtumo tarnybos specialistė pasidalins įstaigos patirtimi, paramos galimybėmis, apžvelgs darbo rinką ir tendencijas šių sričių specialistams.

Dalyvių registracija vyksta el. paštu karjera@svako.lt.

Kovo 15 d. (trečiadienis),  9.30–10.15 val. „Kaip tinkamai pasiruošti sėkmingam darbo pokalbiui?“ Vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos aktų salė, centriniai rūmai, Aušros al. 40.

Visus, kam aktualūs darbo paieškos dalykai, kviečiame į susitikimą su UAB „Personalo valdymo sistemos“ projektų vadove Dalia Liolyte. D. Liolytė su renginio dalyviais pasidalins patarimais apie darbo paiešką Lietuvoje, tinkamo gyvenimo aprašymo kūrimą, pasirengimą darbo pokalbiui ir patį pokalbį. Taip pat kalbėsimės apie pirmąjį įspūdį, derybas dėl atlyginimo, nepamiršime ir kitų su pagrindine renginio tema susijusių aspektų. Kviečiame dalyvauti!

Planuojančių dalyvauti renginyje prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://bit.ly/DarboPaieska_PVS2023

Kovo 15 d. (trečiadienis), 10.30–13.30 val. Įmonių prisistatymai,  pabendravimas su įmonių atstovais dėl praktikos, darbo vietų. Vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos aktų salė, centriniai rūmai, Aušros al. 40.

Dalyvaujančios įmonės: „Eglės“ sanatorija, Sveikatos centras „Energetikas“ (Palanga) (Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete), UAB „Agrokoncernas“, UAB „Bodesa“, UAB „Busturas“,  AB „ORLEN Lietuva“,  UAB  „SPLIUS“, AB „Šiaulių bankas“, AB „Telia Lietuva“, UAB „VMGroup“ (Verslo ir technologijų fakultete).   

Kovo 16 d. (ketvirtadienis), 12.15–13.15 val. Interaktyvus pokalbis su vaikų chirurgu Benediktu Jonuška. Vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetas, M. K. Čiurlionio g. 16A.

Ar žinai, kas socialiniuose tinkluose slepiasi po Vaikų chirurgo slapyvardžiu? Tai jaunas specialistas, chirurgas Benediktas Jonuška, su kuriuo susitikti kviečiame kovo 16 d. 12.15 val. Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete! Renginyje kviečiame dalyvauti visus, kuriems įdomi Benedikto kelionė tikslų ir svajonių link. Benediktas Jonuška kuria savo ateitį Šiauliuose. Kodėl jo pasirinkimas būtent toks? Kokias perspektyvas ir galimybes saulės mieste mato renginio svečias? Su Benediktu kalbėsime apie mediciną ir didžėjavimą. Kaip jam pavyksta suderinti tokias iš pirmo žvilgsnio skirtingas gydytojo ir didžėjaus (BeLeo) veiklos sritis? Tikimės renginio dalyvio aktyvumo – klausimus Benediktui pradėkite galvoti jau dabar!

Išankstinė dalyvių registracija: https://bit.ly/Benediktas_KarjeraSVAKO2023

Kovo 16 d. (ketvirtadienis), 13.00–13.45 val. „Saulės link“: sėkmės istorijos pristatymas. Renginio vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos centrinių rūmų konferencijų salė (Aušros al. 40, 2 a.).

Savo sėkmės istoriją pristatys Šiaulių valstybinės kolegijos Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros studijų programos I kurso studentė Roberta Žaltauskienė, viena iš Mažeikių rajone esančio ekologiško šaltalankių ūkio „Saulės link“ įkūrėjų. Roberta sako: „Nereikia bijoti, kad sėkmė neaplankys čia ir dabar. Svarbu nesustoti.“

Susitikimo metu renginio dalyviai galės pasivaišinti liaudies medicinoje vartojama, nuo 100 ligų apsaugančia, imunitetą stiprinančia aukso vertės šaltalankių produkcija.

Nori dalyvauti renginyje? Būtų puiku, jei skirtum minutę trumpai registracijos formai užpildyti: https://forms.gle/nb4Q6AxaJeJSm3s68

Kovo 16 d. (ketvirtadienis) 15.00–16.00 val. Seminaras online „Darbo paieškos strategija“.

Renginyje kviečiame dalyvauti visus, kam aktuali sėkmingų darbo paieškų tema!

Abejojate, ar šiuo metu verta ieškoti naujo ir galimai geresnio darbo? Svarstote, kas ir kokių darbuotojų ieško? Klausinėjate, kur galite rasti jums tinkamiausių darbo pasiūlymų? Neturite patirties ir nežinote, kaip prisistatyti darbdaviui? Ieškote darbo, tik kol kas nesiseka? Išsiuntėte dešimtis CV, bet nesulaukėte jokio atsako? Į šiuos ir daugybę kitų aktualių darbo paieškos klausimų seminaro metu padės atsakyti karjeros portalo www.cvonline.lt marketingo vadovė Rita Karavaitienė, puikiai išmananti šių dienų darbo rinkos poreikius ir tendencijas.Seminaro metu bus apžvelgiama darbo rinkos situacija, darbo paieškos būdai ir priemonės, sužinosite, kokie darbuotojai yra paklausiausi. Antroje seminaro dalyje bus aptarti aktualūs CV ir motyvacinio laiško rašymo klausimai: kokia turi būti CV struktūra, ką reikia ir ko nebūtina įtraukti, kaip parašyti gerą motyvacinį laišką.

Dalyvių registracija: https://bit.ly/DarboPaieska_SVAKO2023

Kovo 17 d. (penktadienis), 11.30–13.00 val. Atvira paskaita „Įtaigus viešasis kalbėjimas ir auditorijos valdymas“. Renginio vieta: Šiaulių valstybinės kolegijos aktų salė, centriniai rūmai, Aušros al. 40. Paskaita nemokama.

Kviečiame visus šiauliečius į atvirą paskaitą su retorikos mokytoju Donaldu Duškinu!

Donaldas Duškinas – retorikos mokytojas, „Retorikos akademijos“ įkūrėjas, knygų autorius, terapeutas, Geštalto psichoterapijos konsultantas, koučingo specialistas, verslo mokymų treneris, mentorius, lektorius, sąmoningo kvėpavimo, meditacijos mokytojas, vaikščiojimo žarijomis ir stiklais instruktorius, dramos teatro režisierius.

Paskaitos metu kalbėsime apie tai, kas yra retorika.Kodėl tai vadiname menu? Ar retorika ir viešasis kalbėjimas yra tas pats? Kokie pagrindiniai aštuoni retorikos meno elementai? Kaip savo kalba motyvuoti klausytojus? Nuo ko priklauso, ar auditorija klausys manęs? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus kviečiame ieškoti kartu!

Planuojančių dalyvauti renginyje prašome užpildyti trumpą registracijos formą: https://bit.ly/KarjerosMeniu_AtviraPaskaita

„Karjeros meniu“ – asmenybę auginančios patirtys! Susitikime renginiuose Šiaulių valstybinėje kolegijoje!

 


Atgal