Psichologinė pagalba studentams

2020-03-19

Šiaulių miesto studentai gali kreiptis psichologinės pagalbos, jei patiria emocinių sunkumų, sunku mokytis, kamuoja nerimas, vienišumo jausmas, liūdesys, motyvacijos stoka, kai atsiranda nesutarimų su aplinkiniais, sunku priimti sprendimus, aplanko slegiančios mintys, atrodo, kad nėra išeities.

Psichologinė pagalba pravers paveiktiems asmeninių traumų, skyrybų, šeimos narių netekties ar sunkios ligos, turintiems problemų darbe ar moksle, valgymo sutrikimų, piktnaudžiaujantiems alkoholiu ar kitomis psichotropinėmis medžiagomis.

Į psichologą galima kreiptis ne tik asmeniniais klausimais, bet ir klausimais, susijusiais su studijomis: laiko planavimu, efektyviu mokymusi, motyvacijos stoka, viešuoju kalbėjimu.

Kviečiame Šiaulių miesto studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas, kurios vyksta nuotoliniu būdu.

Kontaktai:

Psichologas Nerijus Ogintas
El. paštas nerijus.ogintas@lss.lt  
Tel. 8 684 72 257

Daugiau informacijos apie psichologinę pagalba studentams: bit.ly/pagalba_studentams.

Saugokime save ir kitus!

Informaciją, kur galima kreiptis pagalbos skubiu atveju, rasite ČIA.

Lietuvos studentų sąjungos vykdomas projektas yra finansiškai remiamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Informaciją apie šią ir kitas paramos studentams galimybes teikia Studijų apskaitos ir paramos studentams skyrius, el. p. studijuskyrius@svako.lt.


Atgal