Projekto „SVAKO verslumo laboratorija“ baigiamasis renginys – SVAKO verslo forumas

2021-11-10

Lapkričio 11 d. 11.30 val. kviečiame į „SVAKO verslumo laboratorijos“ projekto baigiamąjį renginį – SVAKO verslo forumą, skirtą Verslo dienai.

Renginio moderatorė – Šiaulių pramonininkų asociacijos vykdančioji direktorė Aistė Žalevičienė.

Forume pranešimus skaitys:
– Dovilė Laužikienė, MB „Forsumus“ vadovė,
 – Laurynas Narkevičius, „MMF Home“ įkūrėjas,
– Emilis Markulis, UAB „Getfix“ vadovas.

„SVAKO verslumo laboratorijos“ baigiamajame renginyje studentų komandos iš Finansų, Buhalterinės apskaitos, Turizmo ir viešbučių, Gamybos ir logistikos vadybos, Automobilių techninio eksploatavimo, Informacinių sistemų technologijos, Statybos ir Aplinkos apsaugos studijų programų studentų taip pat pristatys SVAKO verslo hakatono metu sukurtus verslo įmonių problemų sprendimus ir jų prototipus.

Renginio metu bus paskelbta verslo įmonių atstovų komisijos išrinkta ir geriausią verslo problemos sprendimą pateikusi komanda, kurios nariai bus apdovanoti išmaniaisiais laikrodžiais.

Renginys vyks nuotoliniu būdu, Zoom platformoje.

Prisijungimo nuoroda:
https://zoom.us/j/98873913696?pwd=MTJLTFBlR2M0dTRtd0MzWERTR1NFQT09
.

Renginys atviras visiems, besidomintiems susitikimo tema!

Projektą finansuoja Valstybinis studijų fondas.

Projekto partneriai – Šiaulių pramonininkų asociacija, Karaliaus Chuano Karloso universitetas (Ispanija), Turibos universitetas (Latvija).

Renginių ciklas, kurį organizavo ir įgyvendino Verslo ir apskaitos katedra, skirtas Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto 60-ies metų jubiliejui.

Renginio trukmė – apie 2 val.


Atgal