Projektas „KURK: kurianti, unikali, rūpestinga karta“

2019-02-19

Projekto tikslas – gerinti studijų kokybę tobulinant studentų ir dėstytojų verslumo bei kūrybiškumo kompetencijas.

Projekto vykdytoja – Klaipėdos valstybinė kolegija, Šiaulių valstybinė kolegija projekto veiklose dalyvauja partnerio teisėmis, mokymuose savo įgūdžius jau tobulino 30 mūsų kolegijos studentų ir 4 dėstytojai.

Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko mokymai „Kūrybiškumas versle: Design Thinking įrankiai ir praktika“ ir „MVP – perspektyvesnis būdas įvertinti verslo idėją“. Mokymų metu vystytos technologinės idėjos, kurti produktai, paslaugos socialinėms ir ekonominėms problemoms spręsti.

Planuojama, kad iš viso projekte dalyvaus 23 dėstytojai ir 200 studentų iš keturių aukštųjų mokyklų – Klaipėdos valstybinės kolegijos, Socialinių mokslų kolegijos, Šiaulių universiteto bei Šiaulių valstybinės kolegijos.

Projekto metu numatomi bendri dėstytojų ir studentų mokymai, bus parengtos dvi unikalios neformaliųjų mokymų programos verslumo bei kūrybiškumo skatinimo temomis. Programas numatoma išbandyti praktiškai projekte dalyvaujantiems studentams skirtų mokymų metu. Dėstytojai vyks į dvi stažuotes Nyderlanduose ir Slovėnijoje, ten kels kvalifikaciją verslumo skatinimo ir kūrybiškumo ugdymo srityse.

Projektas tęsis iki 2019 metų pabaigos.

Projektas „KURK: kurianti, unikali, rūpestinga karta“ finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.


Atgal