Projektas „Akademiškai sąžiningų nuotolinių studijų iššūkiai aukštojo mokslo įstaigose“

2021-10-11

Klaipėdos ir Šiaulių valstybinių kolegijų, Kauno ir Panevėžio kolegijų, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų mokslinių draugijų nariai įgyvendina tęstinį projektą „Akademiškai sąžiningų nuotolinių studijų iššūkiai aukštojo mokslo įstaigose“.

Įgyvendinant projekto veiklas, Šiaulių valstybinės kolegijos studentės Rugilė Anzaitė, Eglė Keliuotytė, Raminta Mikalauskaitė, Kamile Jatkauskaitė, Greta Strelkauskaitė ir Monika Žukauskaitė su ŠVK dėstytoja doc. dr. Ligita Šalkauskiene spalio 7 d. dalyvavo mokymuose Klaipėdoje, kur su kitų aukštųjų mokyklų studentais mokėsi taikyti praktinį „Focus“ grupės metodą.

Projektas finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. sausio 26 d. įsakymą Nr. V-125 „Dėl Studentų pilietinių, mokslinių, verslumo, kūrybinių ir sportinių projektų lėšų skyrimo, panaudojimo ir atsiskaitymo už panaudotas lėšas tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Iš viso projekte dalyvauja 230 studentų. Tyrimo komandą sudaro po 6 studentus iš 5 Lietuvos aukštųjų mokyklų (30 studentų). „Focus“ grupių diskusijose ir kitose projekto veiklose dalyvauja 200 studentų.

Projekto įgyvendinimo pabaiga numatyta lapkričio gale.

Plačiau apie projektą: https://svako.lt/lt/apie-mus/tarptautiniai-rysiai/projektai.


Atgal