Profadienis – unikali patirtis studentams

2022-09-27

Ieškote unikalių patirčių profesinėje srityje? Kviečiame dalyvauti PROFADIENYJE!

Jums turbūt niekada neiškilo abejonių, kad dėti svogūnus į ledų kokteilį netinka? Ir tikriausiai žinote, kad nuodingąją angį nuo žalčio galite skirti pagal geltonas ausytes galvos šonuose. Tai jau žinote – nes pirmuoju atveju, turite  patirties – esate ragavę tiek svogūnų, tiek ledų. O apie gyvačių ypatumus tikriausiai žinote, nes kažkas apie tai papasakojo.  

Patirtis ir žinios leidžia mums greičiau priimti sprendimus. Taip mes negadiname ledų koktelių. Kartais net išvengiame mirties! 

Jau aštuntą kartą visos Lietuvos kolegijų studentai kviečiami įveikti verslo įmonių vadovų parengtas patyrimines užduotis. Čia jums reikės ne tik žinių, tačiau ir gebėjimo įsiklausyti, vertinti situaciją, priimti sprendimus ir geros intuicijos.  

Šių metų spalio 13 d. 15-kos Lietuvos kolegijų studentai susipažins su  SEB banko, „Girteka Logistics“, „AmerisourceBergen“ ir „Western Union“ paruoštomis situacijomis.  Sprendimus vertins ilgametę patirtį savo įmonėje dirbantys vadovai. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais. Pagrindinis – kelionė į Europos Parlamentą, dovanojama Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus.

Kviečiame dalyvauti atrankoje, kuri Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks rugsėjo 28 d. (trečiadienį) 13 val. Verslo ir technologijų fakulteto I rūmų 412 auditorijoje. Renginio trukmė – apie 1,5 val.

Atrankinio renginio metu bus smagių veiklų, bus ir užduočių, kurios leis aptarti pagrindines viešojo transporto vystymosi tendencijas, Lietuvos gyventojų finansinius sprendimus bei darbo pokalbio sėkmės paslaptis. 

Atrankos renginiui ruoštis nereikia.  

Atrankoje kviečiami dalyvauti visų kursų ir specialybių Šiaulių valstybinės kolegijos studentai!

Registracija norintiems dalyvauti skelbiama čia.

Jei kiltų klausimų, kreiptis į atrankos koordinatorę Aistę Padgureckienę a.padgureckiene@svako.lt.

Daugiau informacijos apie PROFADIENĮ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100084587931612


Atgal